לא משנה מתי הולך לישון. קם קבוע ב4:30

גנית פרג
קוראים לי גנית פרג, נשואה באושר לאופיר ואמא של ליהי ואילי המקסימים. אני מתמחה ב'הורים, ילדים והרגלים בריאים'. המטרה שלי היא לתת לכם - ההורים, "ארגז כלים" מעשי ויישומי של הרגלים יומיומיים בריאים, בתחומי החיים השונים הקשו... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: הרגלי שינת תינוקות
עינת מזרחי
שמי עינת מזרחי, נשואה לאודי ואימא למאי עדן וניב. אני מדריכת התפתחות תינוקות ועוסקת בהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. הכניסה להורות לאחר לידתה של מאי זכורה לי כחוויה קשה, זה כלל כאבי הנקה, בכי ולילות ללא שינה. עד ג... [לפירוט המלא]
קוראים לי שרון זנג'ירי, נשואה באושר לבני ואמא של דורון, עידו ורוני המקסימים. אני עוסקת באימון אישי אדלריאני ובהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. במשך כעשר שנים עסקתי בתפקידי ניהול בתחום היי טק. התקדמתי, התפתחתי וב... [לפירוט המלא]

1. לא משנה מתי הולך לישון. קם קבוע ב4:30
26/02/2016 5:40
שלום רב
אשמח לעצה. תינוק בן חמישה חודשים,. מגיל 3 וחצי חודשים הורגל להירדמות עצמאית כי שיטה של לגשת כל דקה, כמענה לבכי. עובד מצויין וישן מצויין גם ביום וגם בלילה. כיום, בן חמישה חודשים, מתעורר קבוע בין 4-4:30 בלילה, אוכל בקבוק (240) מחליפה חיתול וחוזר לישון עוד שעה וחצי. (ברור לי שאני הרגלתי אותו לי קיצה בשעה זו במהלך תהליך השינה). אם הולך לישון בחמש וחצי אחהצ או שש וחצי,. תמיד יקום בארבע וקצת . מה שמראה לי שזה הרגל ולא צורך. אשמח לעצה כיצד להביא אותו ליקיצה מאוחרת יותר. תודה;)
מאת: אורח/ת
2. לא משנה מתי הולך לישון. קם קבוע ב4:30
26/02/2016 18:36
היי,
ההרגל לקום ככל הנראה נובע מהציפייה לאוכל. גם החלפת החיתול מעוררת ועלולה להתקבע להתעוררות.
אם הוא לא נרדם בעזרת האוכל אז כדאי להוריד את הבקבוק ולהחזיר אותו לישון ללא אוכל וללא החלפת חיתול. בהתחלה יתכן ויהיו הרדמות ארוכות אבל אחרי כמה ימים הם יתקצרו ובהדרגה ההתעוררות הזו תיפסק.

בהצלחה!
בברכה,
עינת מזרחי, 'חלום מתוק'

יעוץ שינה לתינוקות ופעוטות
נייד 052-5616602 | http://www.halommatok.co.il | einat.mizrachi  מייל הריון לידה gmail.com
3. תודה. אשמח לעצה כיצד
26/02/2016 20:41
כלומר,. אני רוצה לבחון דרך אחרת מהשיטה שהרגלתי אותו להירדמות עצמאית, מכיוון שמבחינה ריגשית היה לי מאד קשה לעמוד בבכי, למרות שניגשתי לנחם כל דקה,.. עדיין היה קשה. האם שיטת לילה טוב מציעה דרך אחרת?
תודה
מאת: אורח/ת
4. מענה תמידי ומיידי לבכי
28/02/2016 9:41
שיטת לילה טוב דוגלת בנתינת מענה מידי בכל בכי. מתוך המחשבה של יצירת חווית שינה חיובית גם לתינוק וגם להורה.
כל עוד התינוק/ילד בוכה אנחנו לידו ומרגיעים אותו. נצא מהחדר רק כשהוא רגוע. כמו-כן התהליך הוא הדרגתי עבור תינוקות שאינם יודעים להירדם הירדמות עצמאית
בברכה,
עינת מזרחי, 'חלום מתוק'

יעוץ שינה לתינוקות ופעוטות
נייד 052-5616602 | http://www.halommatok.co.il | einat.mizrachi  מייל הריון לידה gmail.com
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד