שינה

גנית פרג
קוראים לי גנית פרג, נשואה באושר לאופיר ואמא של ליהי ואילי המקסימים. אני מתמחה ב'הורים, ילדים והרגלים בריאים'. המטרה שלי היא לתת לכם - ההורים, "ארגז כלים" מעשי ויישומי של הרגלים יומיומיים בריאים, בתחומי החיים השונים הקשו... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: הרגלי שינת תינוקות
עינת מזרחי
שמי עינת מזרחי, נשואה לאודי ואימא למאי עדן וניב. אני מדריכת התפתחות תינוקות ועוסקת בהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. הכניסה להורות לאחר לידתה של מאי זכורה לי כחוויה קשה, זה כלל כאבי הנקה, בכי ולילות ללא שינה. עד ג... [לפירוט המלא]
קוראים לי שרון זנג'ירי, נשואה באושר לבני ואמא של דורון, עידו ורוני המקסימים. אני עוסקת באימון אישי אדלריאני ובהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. במשך כעשר שנים עסקתי בתפקידי ניהול בתחום היי טק. התקדמתי, התפתחתי וב... [לפירוט המלא]

1. שינה
12/03/2016 15:32
היי שלום לכולם בני עוד כמה ימים בן 3 חודשים בלילה ישן מעולה מגיל חודש וחצי אבל ביום ההרדמות היא מסע התשה כל היום צסביבו מנסים לגרום לו לישון כמה שעות ביום אהל לא הולך הוא נרדם על הידיים עם מוצץ וטיטול ואיך שמורדים אותו הוא מתעורר או בוכה או מתחיל לשחק איתנו מפיל אץ המוצץ מיליון פעם מתחיל להשתולל עם הידיים והרגליים ואז מתחיל לצרוח עד שמרימים אותו ואיך שמניחים הכל מתחיל מנתחלה ככה יוצא שלא ישן בכלל ונמצא כל היום בעייפות יתר מתעורר מכל רעש וכל פיפס עצבני ולא רגוע ועד שנרדם שוב צריך לקום לאכול היתה תקופה היה נרדם באמבטיה על הצד עם מוצץ וטיטול בוכה טיפה ונרדם היום כלום לא עוזר שמנו אותו בעריסה בחדר שלנו ומאז העל התבלבל האם קשור?ואם כן איך מרגילים אותו לישון שם?אין לו גזים הגזים עברו אבל בכל אופו לא מצליח לישון השינה היחידה הטובה שלו היא אחרי התעוררת מהלילה ב7 וחצי שמונה נרדם ל3 שעות או יותר ואז הכל מתפקשש אנחנו לא מושכים אותו ישר כשמראה סימני עייפות אנחנו משכיבים הוא מתחיל לקטר ישר אחרי האוכל לא רוצה לשחק לא רוצה כלום רק לישון בבקשה אשמח לכל עזרה ושיטות התעיפנו ועצבנו מרוטים תודה מראש
מאת: אורח/ת
2. שינה
13/03/2016 20:03
היי,

המשיכו לעקוב אחרי סמני עייפות, זו הדרך הכי טובה לדעת מתי הוא צריך ללכת לישון. בזמן ערות הקפידו שיהיה פעיל. לפני השינה, גם של שנות היום, כדאי לערוך טקס שינה קצר ומרגיע, זה עוזר להירדמות טובה.
ומומלץ שיהיה חדר חשוך, גם בשעות היום.
בשנת הבוקר, אל תאפשרו לו לישון יותר משלוש שעות.
וכדאי להתחיל ללמד אותו להירדם במיטה שלו, כך הוא יישן טוב יותר. הניחו אותו במיטה כשהוא רגוע וער והמשיכו לתת לו כל הזמן מגע/נידנוד/טפיחות. עד שיירדם. כשהוא בוכה אפשר להרים על הידיים ולהחזיר כשהפסיק לבכות. בסופו של דבר הוא צריך להירדם במיטה עם מגע.

בהצלחה
בברכה,
עינת מזרחי, 'חלום מתוק'

יעוץ שינה לתינוקות ופעוטות
נייד 052-5616602 | http://www.halommatok.co.il | einat.mizrachi  מייל הריון לידה gmail.com
3. שינה
14/03/2016 14:57
הי תודה רבה האם המגע לא יצור בו תלות בעתיד?
4. תלות זמנית
15/03/2016 15:41
כרגע קיימת תלות חזקה בהירדמות על הידיים ועם המוצץ, אנחנו רוצים לבטל את התלות הזו וללמד אותו קודם כל להירדם במיטה, הוא צריך את העזרה החלופית לידיים. אחרי שהוא ילמד להירדם עם מגע חייבים להמשיך בתהליך ולהוריד את המגע וכך הלאה, עד שהוא ילמד להירדם ללא שום גורם תלות.
בברכה,
עינת מזרחי, 'חלום מתוק'

נייד 052-5616602 | http://www.halommatok.co.il | einat.mizrachi  מייל הריון לידה gmail.com
5. המשך
15/03/2016 21:05
היום עשיתי את שיטת הרם הורד זה עבד אבל אחרי 40 דקות מתעורר ולא חוזר לישון לא משנה מה אעשה מרגע שנרדם מחכה 40 דקות ומנסה להרדים אותו נותנת מוצץ אבל הוא לא מצליח לישון זז המון בעצבנות משתולל מעיף תמוצץ ואז בוכה היתי איתו שעתיים בניסיון להרדיםוכלום לא עוזר ופשוט לא נרדם!מה עליי לעשות??איך שאני רואה שמתחיך לזוז אני נגשת על מנת שלא יתעורר אבל זה לא עוזר משתולל בועט מקמר תגב לבפנים מעיף תמוצץ ובסוף מתעצבן ובוכה...
6. המשך
16/03/2016 15:35
רק בשנות היום - אחרי שינה של 40 דקות אפשר להוציא אותו מהמיטה (אם התעורר כמובן לא להעיר). יהיה ברוב הפעמים מאוד קשה להחזיר לישון. עדיף לתת לו להיות פעיל וכשמזהים שוב סמנים מרדימים שוב.
בדר"כ ששנות הלילה משתפרות והוא הולך לישון בשעות טובות ביום,טקס שינה וכל מה שציינתי קודם, בהדרגה, השינה אמורה להתארך מעצמה.
אם זה לא יקרה לאחר שבוע, את מוזמנת ליצור עמי קשר.
בברכה,
עינת מזרחי, 'חלום מתוק'

הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד