בת שנה וחודשיים- מסרבת בכל דרך ללכת לישון

גנית פרג
קוראים לי גנית פרג, נשואה באושר לאופיר ואמא של ליהי ואילי המקסימים. אני מתמחה ב'הורים, ילדים והרגלים בריאים'. המטרה שלי היא לתת לכם - ההורים, "ארגז כלים" מעשי ויישומי של הרגלים יומיומיים בריאים, בתחומי החיים השונים הקשו... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: הרגלי שינת תינוקות
עינת מזרחי
שמי עינת מזרחי, נשואה לאודי ואימא למאי עדן וניב. אני מדריכת התפתחות תינוקות ועוסקת בהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. הכניסה להורות לאחר לידתה של מאי זכורה לי כחוויה קשה, זה כלל כאבי הנקה, בכי ולילות ללא שינה. עד ג... [לפירוט המלא]
קוראים לי שרון זנג'ירי, נשואה באושר לבני ואמא של דורון, עידו ורוני המקסימים. אני עוסקת באימון אישי אדלריאני ובהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. במשך כעשר שנים עסקתי בתפקידי ניהול בתחום היי טק. התקדמתי, התפתחתי וב... [לפירוט המלא]

1. בת שנה וחודשיים- מסרבת בכל דרך ללכת לישון
07/04/2016 19:32
שלום רב..

יש לי תאומות בנות שנה וחודשיים.
אחת מהן מסרבת בכל תוקף ללכת לישון בערב. ההשכבה שלה מלווה ערב ערב מזה חודשים ארוכים בבכי צורם . ממש צווחות. כבר בדרך למיטה הבכי מתחיל ומתגבר כאשר נכנסים לחדר ומניחים אותה במיטה.
היא ממש צורחת. עומדת במיטה ובוכה בכי תמרורים.
ניסיתי הכל. ממש הכל!! את כל השיטות המוכרות.
שיטת ה- 5 ד והשיטה של לשבת במרחק ממנה ועוד כהנה וכהנה.
ללא תוצאות.

הילדה מסרבת בכל תוקף לשים ראש וללכת לישון.
היא בוכה כל כך בצעקות שאפילו השכנה העירה לי על כך.
רק כאשר אני מוציאה אותה בלי ברירה מהמיטה ויוצאת לסלון היא נרגעת.

כמובן שאני מנסה די הרבה זמן עד שאני מתייאשת ומוציאה אותה.

גם ביום- אינה ישנה מספיק. גם בלתי אפשרי להרדים אותה ליותר מחצי שעה.
היא תינוקת מאד אנרגטית ופיקחית וכל היום היא בתנועה.

מבקשת את עזרתך ממש.

ממש ממש אובדת עצות ובעיקר תשושה.

הרי יש לי עוד תינוקת בבית..

תודה רבה

טליה
מאת: אורח/ת
2. בת שנה וחודשיים- מסרבת בכל דרך ללכת לישון
08/04/2016 15:44
טליה שלום,

זה אכן מתיש ומאוד לא פשוט.
הבכי הרב מגיע גם מעייפות גדולה מדי וגם מהעובדה שבסופו של דבר היא מבינה שהיא תצא לסלון.
זה לא בגלל שהיא אינה עייפה אלא דווקא כי היא עייפה מדי והקושי להיכנס למצב של הירדמות הוא גדול יותר.
ראשית, כדאי להקדים לה את שעת השינה, שנית, לא לוותר על טקס שינה, והדבר השלישי, בשלב הראשון אני ממליצה לשבת לידה ולתת לה מגע רצוף עד שהיא נרדמת.
אני ממליצה לך להתקשר ולקבוע פגישת אבחון וייעוץ, כך תקבלי את המענה הכי נכון ומדוייק עבורך.

בהצלחה,
בברכה,
עינת מזרחי, 'חלום מתוק'

יעוץ שינה לתינוקות ופעוטות
נייד 052-5616602 | http://www.halommatok.co.il | einat.mizrachi  מייל הריון לידה gmail.com
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד