תינוקת לא ישנה

גנית פרג
קוראים לי גנית פרג, נשואה באושר לאופיר ואמא של ליהי ואילי המקסימים. אני מתמחה ב'הורים, ילדים והרגלים בריאים'. המטרה שלי היא לתת לכם - ההורים, "ארגז כלים" מעשי ויישומי של הרגלים יומיומיים בריאים, בתחומי החיים השונים הקשו... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: הרגלי שינת תינוקות
עינת מזרחי
שמי עינת מזרחי, נשואה לאודי ואימא למאי עדן וניב. אני מדריכת התפתחות תינוקות ועוסקת בהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. הכניסה להורות לאחר לידתה של מאי זכורה לי כחוויה קשה, זה כלל כאבי הנקה, בכי ולילות ללא שינה. עד ג... [לפירוט המלא]
קוראים לי שרון זנג'ירי, נשואה באושר לבני ואמא של דורון, עידו ורוני המקסימים. אני עוסקת באימון אישי אדלריאני ובהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. במשך כעשר שנים עסקתי בתפקידי ניהול בתחום היי טק. התקדמתי, התפתחתי וב... [לפירוט המלא]

1. תינוקת לא ישנה
31/05/2016 15:30
שלום לכן,
ביתי מאיה בת כמעט 6 שבועות כמעט ולא ישנה ביום.
היא מפהקת אני כמעט מיד מנסה להרדים במיטה או מנסה להרדים על הידיים. אם נרדמה על הידיים אז אני שמה במיטה, היא ישנה 20 - 30 דק ומתעוררת. כמעט תמיד מתעוררת וממשיכה לפהק. כשמנסה להרדים שוב לא תמיד מצליחה וכך יוצא שהיא צוברת עייפות וחוסר שקט לאורך היום. במהלך הלילה מצליחה לישון 4 שעות - הנקה - ואחכ עוד 3 שעות. ישנם ימים שבמהלך היום ישנה בערך שעתיים במצטבר... אשמח לקבל עצה מאחר ואני כבר קצת חסרת אונים . תודה מראש אנה
מאת: אורח/ת
2. תינוקות לא ישנה
11/06/2016 14:08
היי,

בשינה קצרה מומלץ להחזיר לישון כי היא אכן מתעוררת עייפה.
שימי לב מתי היא מפהקת ומגלה סמנים ונסי להקדים את השינה כך שאת סמני העייפות היא תראה במהלך טקס השינה. יכול להיות שזה פשוט מעט מאוחר לה.
כדאי להרדים גם במהלך היום בחדר חשוך ולאחר טקס שינה מרגיע שעוזר לשינה טובה.

בהצלחה
בברכה,
עינת מזרחי, 'חלום מתוק'

יעוץ שינה לתינוקות ופעוטות
נייד 052-5616602 | http://www.halommatok.co.il | einat.mizrachi  מייל הריון לידה gmail.com
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד