פעוטה בת שנה ושמונה חודשים

גנית פרג
קוראים לי גנית פרג, נשואה באושר לאופיר ואמא של ליהי ואילי המקסימים. אני מתמחה ב'הורים, ילדים והרגלים בריאים'. המטרה שלי היא לתת לכם - ההורים, "ארגז כלים" מעשי ויישומי של הרגלים יומיומיים בריאים, בתחומי החיים השונים הקשו... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: הרגלי שינת תינוקות
עינת מזרחי
שמי עינת מזרחי, נשואה לאודי ואימא למאי עדן וניב. אני מדריכת התפתחות תינוקות ועוסקת בהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. הכניסה להורות לאחר לידתה של מאי זכורה לי כחוויה קשה, זה כלל כאבי הנקה, בכי ולילות ללא שינה. עד ג... [לפירוט המלא]
קוראים לי שרון זנג'ירי, נשואה באושר לבני ואמא של דורון, עידו ורוני המקסימים. אני עוסקת באימון אישי אדלריאני ובהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. במשך כעשר שנים עסקתי בתפקידי ניהול בתחום היי טק. התקדמתי, התפתחתי וב... [לפירוט המלא]

1. פעוטה בת שנה ושמונה חודשים
05/07/2016 3:05
שלום רב,
בתי בת שנה ושמונה חודשים חווה קושי רב ההירדמות המלווה בבכי וצרחות במיטה.
יש לי 3 בנות ב״ה והיא הבת האמצעית. הקטנה שלי נולדה לפני כחודש ואפשר לומר שההרדמה החמירה מאז.

הילדה נרדמת עם בקבוק במיטה. אני יודעת שזה חלק מבעיה ולפעמים היא גם לא רוצה את הבקבוק ורק צורחת.
אך הבקבוק מאוד תורם לפעמים כי הוא מרגיע אותה.

לפעמים אני נכנסת כדי לנסות להרגיע. לפעמים אני נשארת עד שהיא נרדמת ופעמים נדירות אחרי המון צרחות אני מוציאה מהמיטה.

העניין הוא שעכשיו היא התחילה קייטנה עד שעה שלוש. כך שאת שנת הצהריים שלה היא מפספסת , נרדמת באוטו וכשאני באה לשים אותה במיטה היא מתעוררת , צורחת , לא נרדמת ולבסוף הולכת לישון בלילה בלי שנת צהריים של אותו היום.

אני אובדת עצות. מה עלי לעשות עם הבקבוק? להפסיק עכשיו? לחכות שהקייטנה תסתיים ואז להפסיק? ומה עלי לעשות בכללי כיצד עלי להתנהג איתה? תודה...!
מאת: אורח/ת
2. פעוטה בת שנה ושמונה חודשים
10/07/2016 10:13
היי,
קודם כל, אם היא אינה מצליחה לישון אפילו חצי שעה בצהריים אז כדאי להקדים את שנת הלילה או לאפשר שינה אחה"צ.
שנית, אופן ההרדמה צריך להיות עקבי אחרת היא מבולבלת והבילבול מוביל לבכי. תמיד להיכנס ולהרגיע בכי, אם הרגעה בליטוף אינה עוזרת אז אפשר להרים על הידיים עד שהיא נרגעת ואז להחזיר למיטה..
לגבי הבקבוק, כדאי להתחיל לוודא שהיא אינה נרדמת בזמן האוכל ואז בהדרגה להוציא אותו מהלילה.
בהתחלה אפשר לשבת לידה עד שהיא נרדמת ואז בהדרגה ללמד אותה להירדם ללא נוכחות שלכם.

בהצלחה
בברכה,
עינת מזרחי, 'חלום מתוק'

יעוץ שינה לתינוקות ופעוטות
נייד 052-5616602 | http://www.halommatok.co.il | einat.mizrachi  מייל הריון לידה gmail.com
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד