שיטת הרם הורד

גנית פרג
קוראים לי גנית פרג, נשואה באושר לאופיר ואמא של ליהי ואילי המקסימים. אני מתמחה ב'הורים, ילדים והרגלים בריאים'. המטרה שלי היא לתת לכם - ההורים, "ארגז כלים" מעשי ויישומי של הרגלים יומיומיים בריאים, בתחומי החיים השונים הקשו... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: הרגלי שינת תינוקות
עינת מזרחי
שמי עינת מזרחי, נשואה לאודי ואימא למאי עדן וניב. אני מדריכת התפתחות תינוקות ועוסקת בהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. הכניסה להורות לאחר לידתה של מאי זכורה לי כחוויה קשה, זה כלל כאבי הנקה, בכי ולילות ללא שינה. עד ג... [לפירוט המלא]
קוראים לי שרון זנג'ירי, נשואה באושר לבני ואמא של דורון, עידו ורוני המקסימים. אני עוסקת באימון אישי אדלריאני ובהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. במשך כעשר שנים עסקתי בתפקידי ניהול בתחום היי טק. התקדמתי, התפתחתי וב... [לפירוט המלא]

1. שיטת הרם הורד
05/07/2016 21:34
היי,
בני בן 3 וחצי חודשים והתחלנו איתו לפני כמה ימים בטקס שינה מסודר ובשיטת הרם הורד. אמנם יש קצת התנגדות מצידו בהתחלה אבל בסוף הוא נרדם.
רציתי לשאול - כמה זמן בדר"כ השיטה הזו לוקחת עד שניתן לשים אותו במיטה ללא בכי? כשאני נשארת לידו כמובן
ושאלה נוספת - לגבי תנומות היום: אני גם אמורה להרדים אותו בשיטת הרם הורד או שבמהלך היום זה בסדר שהוא נרדם לי על הידיים?

תודה מראש :)
מאת: אורח/ת
2. שיטת הרם הורד
10/07/2016 10:20
היי,
כשאנחנו רוצים להקנות הרגלים אנחנו צריכים להיות עקביים על מנת שהתינוק יוכל להבין את ההרגלים החדשים ולא יהיה מבולבל. לכן, כל ההרדמות צריכות להיות בדיוק באותו האופן, לא משנה באיזו שעה (בוקר, צהריים, ערב, אמצע הלילה).
כיון שהוא עדיין קטן אפשר בהדרגה לעשות את זה אבל עד גיל 4 חודשים מומלץ שכל ההרדמות יהיו במיטה.
אופן הלימוד של תינוקות הוא מהיר, אחרי 3-4 ימים של עקביות את כבר צריכה להרגיש בשינוי והטבה.
בברכה,
עינת מזרחי, 'חלום מתוק'

יעוץ שינה לתינוקות ופעוטות
נייד 052-5616602 | http://www.halommatok.co.il | einat.mizrachi  מייל הריון לידה gmail.com
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד