שינה של 40 דקות

גנית פרג
קוראים לי גנית פרג, נשואה באושר לאופיר ואמא של ליהי ואילי המקסימים. אני מתמחה ב'הורים, ילדים והרגלים בריאים'. המטרה שלי היא לתת לכם - ההורים, "ארגז כלים" מעשי ויישומי של הרגלים יומיומיים בריאים, בתחומי החיים השונים הקשו... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: הרגלי שינת תינוקות
עינת מזרחי
שמי עינת מזרחי, נשואה לאודי ואימא למאי עדן וניב. אני מדריכת התפתחות תינוקות ועוסקת בהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. הכניסה להורות לאחר לידתה של מאי זכורה לי כחוויה קשה, זה כלל כאבי הנקה, בכי ולילות ללא שינה. עד ג... [לפירוט המלא]
קוראים לי שרון זנג'ירי, נשואה באושר לבני ואמא של דורון, עידו ורוני המקסימים. אני עוסקת באימון אישי אדלריאני ובהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. במשך כעשר שנים עסקתי בתפקידי ניהול בתחום היי טק. התקדמתי, התפתחתי וב... [לפירוט המלא]

1. שינה של 40 דקות
14/07/2016 8:52
שלום,
אני כבר ממש מיואשת. התינוק כמעט בן 7 חודשים ועדיין ישן 40 דקות בבוקר.
פעם זה היה ככה גם בצהריים אבל אחרי שבמשך שבוע נכנסתי עשר דקות לפני כל התעוררות (גם בוקר וגם צהריים) זה הסתדר. בצהריים ישן 1.5-2 ובבוקר עדיין 40 דקות.
זה ממש משבש את סדר היום כי אם ישן 40 דקות בבוקר זה מחייב אותי להוסיף לו עוד תנומה קצרה סביב 10-11 כדי שיחזיק עד לצהריים.
אני לא יכולה לשים אותו לישון צהריים ב11 כי אז שנת אחר הצהריים תהיה סביב 3 ואצטרך לשים אותו לישון לילה בשש וזה מוקדם מדי.
מה עוד אפשר לעשות כדי לסדר את שנת הבוקר? הוא עוד מעט נכנס לגן ואני ממש רוצה שזה יסתדר כבר. תודה
מאת: אורח/ת
2. חשוב להוסיף ש...
15/07/2016 16:16
לרוב הוא מתעורר ונראה לא נינוח ועצבני. בפעמים הבודדות שכן ישן מעל 40 דקות הוא מתעורר הרבה יותר רגוע.
מאת: אורח/ת
3. שינה של 40 דקות
23/07/2016 16:04
היי
לרוב בגיל הזה יש 3 תנומות יום.
במידה והצלחת עם הארכות להגיע לשינת צהריים של שעה וחצי ובדרך דומה לא הצלחת להאריך את הבוקר אז כדאי לבדוק את שעות השינה ולנסות לדחות מעט או להקדים מעט עד שתגיעי לשעה הנכונה. אם הוא מצליח פעם ביום לישון מעל שעה זה לרוב לא עניין של חוסר יכולת אלא של עיתוי .
בברכה,
עינת מזרחי, 'חלום מתוק'

יעוץ שינה לתינוקות ופעוטות
נייד 052-5616602 | http://www.halommatok.co.il | einat.mizrachi  מייל הריון לידה gmail.com
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד