בעיות שינה אצל בן שנה

גנית פרג
קוראים לי גנית פרג, נשואה באושר לאופיר ואמא של ליהי ואילי המקסימים. אני מתמחה ב'הורים, ילדים והרגלים בריאים'. המטרה שלי היא לתת לכם - ההורים, "ארגז כלים" מעשי ויישומי של הרגלים יומיומיים בריאים, בתחומי החיים השונים הקשו... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: הרגלי שינת תינוקות
עינת מזרחי
שמי עינת מזרחי, נשואה לאודי ואימא למאי עדן וניב. אני מדריכת התפתחות תינוקות ועוסקת בהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. הכניסה להורות לאחר לידתה של מאי זכורה לי כחוויה קשה, זה כלל כאבי הנקה, בכי ולילות ללא שינה. עד ג... [לפירוט המלא]
קוראים לי שרון זנג'ירי, נשואה באושר לבני ואמא של דורון, עידו ורוני המקסימים. אני עוסקת באימון אישי אדלריאני ובהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. במשך כעשר שנים עסקתי בתפקידי ניהול בתחום היי טק. התקדמתי, התפתחתי וב... [לפירוט המלא]

1. בעיות שינה אצל בן שנה
04/08/2016 9:41
בני המקסים בן שנה. כבר כחודשיים ישן במיטה שלו ונרדם שם, היה מתעורר כל לילה פעמיים או שלוש ואוכל מבקבוק. חשבתי לגמול אותו מזה ורציתי להתייעץ אלא שבינתיים צצה בעיה חדשה שמאפילה על הקודמת. הוא מתעורר לאחרונה כל שעה בערך, לא לאכול, הוא בוכה, מחפש אותי בעיניו (המיטה שלו צמודה לשלי והוא יכול לראות אותי דרך הסורגים) אני מלטפת אותו, שולחת יד מהמיטה שלי ומרגיעה.. אבל הטקס הזה לוקח כמה דקות והוא קורה המון פעמים בלילה. אני מותשת. מה אפשר לעשות?
עלי לציין שהילד נמצא בהורות משותפת, הוא ישן אצל אביו פעמיים בשבוע (לאחרונה הוספנו עוד יום פעם בשבועיים) ומטופל על ידי אימי כשאני עובדת. אין דבר מהותי שהשתנה בחייו בעת האחרונה. אשמח לעיצה, אני קורסת מעייפות.
מאת: אורח/ת
2. בעיות שינה אצל בן שנה
13/08/2016 18:05
היי,

ראשית, אפשר להתחיל להוריד בארוחות וזה יכול לעזור בכמות ההתעוררויות.
שנית, חסרים לי מעט פרטים על מנת שאוכל לענות במדוייק אך לרוב זה מתקשר לצורה שבה הוא נרדם.
במידה והוא נרדם עם נוכחותך ואולי מגע שלך או בזמן האוכל אלה סיבות אפשריות להתעוררויות והצורך בעזרה ממך לחזור לישון ואז ההמלצה היא ללמד אותו בהדרגה להירדם לבד.
במידה והוא יודע להירדם עצמאי לחלוטין אז יתכן והורדת האוכל בלילה תסייע.
את מוזמנת לפנות אלי טלפונית.

בהצלחה!
בברכה,
עינת מזרחי, 'חלום מתוק'

יעוץ שינה לתינוקות ופעוטות
נייד 052-5616602 | http://www.halommatok.co.il | einat.mizrachi  מייל הריון לידה gmail.com
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד