הרדמות ביום והרגלי שינה

גנית פרג
קוראים לי גנית פרג, נשואה באושר לאופיר ואמא של ליהי ואילי המקסימים. אני מתמחה ב'הורים, ילדים והרגלים בריאים'. המטרה שלי היא לתת לכם - ההורים, "ארגז כלים" מעשי ויישומי של הרגלים יומיומיים בריאים, בתחומי החיים השונים הקשו... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: הרגלי שינת תינוקות
עינת מזרחי
שמי עינת מזרחי, נשואה לאודי ואימא למאי עדן וניב. אני מדריכת התפתחות תינוקות ועוסקת בהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. הכניסה להורות לאחר לידתה של מאי זכורה לי כחוויה קשה, זה כלל כאבי הנקה, בכי ולילות ללא שינה. עד ג... [לפירוט המלא]
קוראים לי שרון זנג'ירי, נשואה באושר לבני ואמא של דורון, עידו ורוני המקסימים. אני עוסקת באימון אישי אדלריאני ובהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. במשך כעשר שנים עסקתי בתפקידי ניהול בתחום היי טק. התקדמתי, התפתחתי וב... [לפירוט המלא]

1. הרדמות ביום והרגלי שינה
11/08/2016 6:29
שלום
בני בן 4 חוד כרונולוגי( פג עולד בשבוע 33+6). סבל מההתחלה מגזים ולפני כחודש החל השתפר מאוד. ישן בלילה בשבוע שבועיים האחרונים נרדם בין 19-20 ועד 3-4 בבוקר ואז שוב מתעורר ב 6-7. הקושי הוא בהרדמה , הטקס נעשה ב 6-7 כולל אמבטיה ואוכל בדכ מבקש בקבוק נוסף לאחר האמבטיה אך נרדם אך ורק בידיים בנדנוד. במהלך היום כמעט ולא ישן, השינות שלו הן עד 40 דקות לרוב פחות. ההרדמות ביום קשה יותר, ידיים, כדור כאשר מניחה אותו לישון. מתעורר אחרי כמה דקות או מייד וצריכה שוב לנענע עגלה או בידיים. ניסיתי מספר פעמים לנדנד מעט עד שהוא עשנוני ולהניח (גם בלילה) אך הוא מתקשה לישון. איך ניתן ללמד אותו להירדם לבד? האם יכול להיות שעוד לא מוכן מאחר והוא פג ובאיחור זמנים?

בנוסף האם כבר.צריך לרווח ארוחות? עדיין אוכל כל 2.5-3 שעןת

תוודה!
מאת: אורח/ת
2. הרדמות ביום והרגלי שינה
13/08/2016 18:17
היי,

ראשית, אנחנו מתחילים ללמד תינוק הירדמות עצמאית החל מגיל 5 חודשים. כל שכן אם הוא פג, ייתכן וייקח לו יותר זמן.
עם זאת, אפשר לעזור לו בכמה דברים:
1. טקס שינה-- גם במהלך היום וגם בלילה. (להחשיך את החדר, לשיר/לדקלם/לשים מוזיקה/עיסוי וכו..כמה דקות עד שהוא רגוע ונינוח).
2. לשים לב מאוד לסמני עייפות שלו. לא למשוך אותו כשהוא עייף וגם לא להשכיב אותו כשעדיין אינו עייף.
3. בכמה שיותר הזדמנויות להתחיל את ההרדמות במיטה. כשאת רואה שהוא עייף ונינוח- להתחיל תמיד הרדמה במיטה תוך כדי ליטוף ומגע שלך עד שהוא נרדם. אם הוא בוכה, להרים ולהרגיע. אחרי כמה דקות, אם זה אינו מצליח אפשר בגיל הזה להפסיק לנסות ולהרדים על הידיים, בכל פעם, יותר ויותר זמן עד שהוא ילמד להירדם במיטה עם המגע שלך. כך השינה תהיה ארוכה יותר ולא יהיה גם את המעבר למיטה.

בהצלחה.
בברכה,
עינת מזרחי, 'חלום מתוק'

יעוץ שינה לתינוקות ופעוטות
נייד 052-5616602 | http://www.halommatok.co.il | einat.mizrachi  מייל הריון לידה gmail.com
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד