תינוק בן חמישה חודשים שינת לילה

גנית פרג
קוראים לי גנית פרג, נשואה באושר לאופיר ואמא של ליהי ואילי המקסימים. אני מתמחה ב'הורים, ילדים והרגלים בריאים'. המטרה שלי היא לתת לכם - ההורים, "ארגז כלים" מעשי ויישומי של הרגלים יומיומיים בריאים, בתחומי החיים השונים הקשו... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: הרגלי שינת תינוקות
עינת מזרחי
שמי עינת מזרחי, נשואה לאודי ואימא למאי עדן וניב. אני מדריכת התפתחות תינוקות ועוסקת בהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. הכניסה להורות לאחר לידתה של מאי זכורה לי כחוויה קשה, זה כלל כאבי הנקה, בכי ולילות ללא שינה. עד ג... [לפירוט המלא]
קוראים לי שרון זנג'ירי, נשואה באושר לבני ואמא של דורון, עידו ורוני המקסימים. אני עוסקת באימון אישי אדלריאני ובהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. במשך כעשר שנים עסקתי בתפקידי ניהול בתחום היי טק. התקדמתי, התפתחתי וב... [לפירוט המלא]

1. תינוק בן חמישה חודשים שינת לילה
21/09/2016 7:10
שלום
תינוק בן 5 חוד (גיל מתוקן 3.5 חוד) ישן עד לפני כחודש מ 8 עד 2-3 בלילה , קם לאכול וחזר לישון עד 5-6. לפני חודש החל לקום מוקדם יותר בסביבות 1-2 , מתקשה להירדם בלילה, וקם שוב ךאחר האכלה ראשונה בלילה כעט כל שעה או לפעיתים שוב ב 5. ואז כבר נשאר ער.
מדוע חזר לאכול פעמיים בלילה? איך יודעים אם הוא רעב באמת? אוכל את כל ה 120 בלילה.
כיצד ניתן להאריך את הבוקר שלו ? בקרוב הולך לגן ורוצה לסגל לו שנת לילה וקימת בוקר טובה.

תודה
מאת: אורח/ת
2. תינוק בן חמישה חודשים שינת לילה
09/10/2016 15:51
היי

הקיבה שלנו גדלה כל הזמן ולכן אנחנו יכולים להחזיק יותר ויותר זמן ללא אוכל. לכן, תינוק שמצליח להחזיק 6 שעות ללא אוכל יכול להחזיק עם הזמן יותר ויותר. הסיבה לחזרה אחורה היא או בימים בהם יש קפיצת גדילה (וזה לרוב 2-4 ימים לא יותר מזה, וגם מתבטא גם בשעות היום ולא רק בלילה) או שמתחילה להיות תלות באוכל כדי לחזור לישון.
בכל מקרה, הוא אמור להצליח להחזיק ללא אוכל לפחות 3 שעות.
כדאי לשים לב האם הוא נרדם בזמן האוכל או לא. במידה וכן, מומלץ להתחיל להפריד את הקשר בין האוכל לשינה.
בברכה,
עינת מזרחי, 'חלום מתוק'

יעוץ שינה לתינוקות ופעוטות
נייד 052-5616602 | http://www.halommatok.co.il | einat.mizrachi  מייל הריון לידה gmail.com
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד