תינוקת לא נכנסת לשינה עמוקה במהלך היום

גנית פרג
קוראים לי גנית פרג, נשואה באושר לאופיר ואמא של ליהי ואילי המקסימים. אני מתמחה ב'הורים, ילדים והרגלים בריאים'. המטרה שלי היא לתת לכם - ההורים, "ארגז כלים" מעשי ויישומי של הרגלים יומיומיים בריאים, בתחומי החיים השונים הקשו... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: הרגלי שינת תינוקות
עינת מזרחי
שמי עינת מזרחי, נשואה לאודי ואימא למאי עדן וניב. אני מדריכת התפתחות תינוקות ועוסקת בהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. הכניסה להורות לאחר לידתה של מאי זכורה לי כחוויה קשה, זה כלל כאבי הנקה, בכי ולילות ללא שינה. עד ג... [לפירוט המלא]
קוראים לי שרון זנג'ירי, נשואה באושר לבני ואמא של דורון, עידו ורוני המקסימים. אני עוסקת באימון אישי אדלריאני ובהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. במשך כעשר שנים עסקתי בתפקידי ניהול בתחום היי טק. התקדמתי, התפתחתי וב... [לפירוט המלא]

1. תינוקת לא נכנסת לשינה עמוקה במהלך היום
08/11/2016 19:59
שלום, התינוקת שלי בת חודשיים, יונקת הנקה מלאה (כל שלוש שעות, גם במהלך הלילה), סובלת מריפלוקס וגזים. הבעיה היא שבמהלך היום היא לא מצליחה להכנס לשינה עמוקה. היא נרדמת עם מוצץ, לפעמים הוא נופל ולרגע היא נראית שלווה, אך כעבור כמה דקות היא מתעוררת לחלוטין (יש פעמים שאני שומעת שזה בגלל ריפלוקס, אבל לא תמיד).
אני נשארת לידה כל משך השינה, אפילו שעה וחצי, ומנסה לעזור לה לחזור לישון עם מוצץ וליטופים. היום היה רגע אחד שהיא ישנה 20 דקות בשקט אבל זה המקסימום. אני ממש מיואשת כי היא כל הזמן עייפה וכל הזמן בוכה, כל הזמן רוצה על הידיים.
אשמח לקבל עזרה, תודה.
מאת: אוס
2. תינוקות רעבים
11/11/2016 12:40
ישנם תינוקות אשר אינם מתפתחים כראוי וסובלים מתזונה לקויה / חסרה וכל זאת בגלל מחסור באמצעים של ההורים.
לאחרונה התודעתי לעמותה שעוזרת למשפחות אלו במתן תחליפי מזון וטיטולים. הסיוע ניתן אך ורק לאחר שעובד סוציאלי ביקר בבית המשפחה והתוודע למצבה.
ממליצה לכל מי ששמע על משפחה שזקוקה לעזרה שיפנה אליהם.
שם העמותה: עמותת איש צדיק היה כתובתה:
http://www.ish-tsadik.org.il/%D7%A1%D7%99%D7%95%D7%A2-%D7%9C%D7%AA%D7%99%D7%A0%D7%95%D7%A7%D7%95%D7%AA-%D7%A8%D7%A2%D7%91%D7%99%D7%9D/
מאת: מירי 1960
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד