תינוקת בת 5 שבועות לא יורדת מהציצי

גנית פרג
קוראים לי גנית פרג, נשואה באושר לאופיר ואמא של ליהי ואילי המקסימים. אני מתמחה ב'הורים, ילדים והרגלים בריאים'. המטרה שלי היא לתת לכם - ההורים, "ארגז כלים" מעשי ויישומי של הרגלים יומיומיים בריאים, בתחומי החיים השונים הקשו... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: הרגלי שינת תינוקות
עינת מזרחי
שמי עינת מזרחי, נשואה לאודי ואימא למאי עדן וניב. אני מדריכת התפתחות תינוקות ועוסקת בהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. הכניסה להורות לאחר לידתה של מאי זכורה לי כחוויה קשה, זה כלל כאבי הנקה, בכי ולילות ללא שינה. עד ג... [לפירוט המלא]
קוראים לי שרון זנג'ירי, נשואה באושר לבני ואמא של דורון, עידו ורוני המקסימים. אני עוסקת באימון אישי אדלריאני ובהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. במשך כעשר שנים עסקתי בתפקידי ניהול בתחום היי טק. התקדמתי, התפתחתי וב... [לפירוט המלא]

1. תינוקת בת 5 שבועות לא יורדת מהציצי
23/08/2017 18:44
שלום, ביתי בת 5 שבועות , אני מניקה לפני השינה כך שהיא נרדמת מההנקה. ברגע שמסיימת אני מנתקת אותה ממני. משאירה כמה דקות עלי ומעבירה למיטתה אחרי גרפס כמובן.
לצערי היא מתעוררת כדקה או שתיים ישר אחרי שאני מעבירה אותה.
ושוב אני מרדימה עם ציצי/ידיים וברגע שהיא במיטתה היא מתעוררת.
כל לילה אותו סיפור .. משמונה עד אחת עשרה אני מתעסקת איתה.
אשמח ליעוץ
מאת: אורח/ת
2. תינוקת בת 5 שבועות לא יורדת מהציצי
26/08/2017 7:22
היי

הרבה פעמים בגיל הזה תינוקות אוכלים יותר לפני השינה כהכנה ללילה. בגיל הזה זה בסדר אם היא נרדמת בזמן ההנקה.
אפשר להתחיל את הארוחות של השינה לפני שמונה (לפני המקלחת להניק ואחרי המקלחת להמשיך את התוספת) כשהיא תאכל כשהיא פחות עייפה היא גם תאכל טוב יותר.
אפשר וכדאי באופן כללי להקדים את שעת תחילת הלילה.
אחרי שהיא נרדמת ואת מעבירה אותה למיטה, המשיכי לתת לה מגע (ליטוף או נדנוד) כדי שתמשיך את השינה במיטה. ואם היא בכל זאת מתעוררת נסי להרדים אותה עם המגע ולא בהנקה (וזאת בהנחה שאת יודעת בוודאות שהיא אכלה טוב לפני כן ושאינה מתעוררת כי היא רעבה).
בברכה,
עינת מזרחי, 'חלום מתוק'

יעוץ שינה לתינוקות ופעוטות
נייד 052-5616602 | http://www.halommatok.co.il | einat.mizrachi  מייל הריון לידה gmail.com
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד