ילד בן שנה וחודש

סיגל מיכאלי
היי, קוראים לי סיגל מיכאלי ואני אמא לשלושה ילדים. אני יודעת כמה מהנה להיות הורים, אך לצד רגשות האושר והשמחה קיים בלבול רב. לא פעם מתעוררות שאלות כגון: האם אני אמא טובה? האם אני מעניקה לתינוק שלי את מה שהוא צריך? עי... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: הורים לתינוקות

1. ילד בן שנה וחודש
14/06/2010 15:56
יש לי ילד בן שנה וחודש מדהים מאוד
אך כדי לקבל צומת לב הוא ניזרק על הרצפה ובכל מקום אפשרי הא דופק את ראשו
אם זה בלולו אז בלולו אם על ברצפה אז בחוזקה הוא דופק את ראשו עד שלא נותנים לו צומת לב
אני לא יודעת אייך להתמודד עם מצב כזה
מה עושים
אייך מגיבים להתנהגות שכזו ?
מאת: אורח/ת
2. מדהים שדופק את ראשו על הרצפה
15/06/2010 16:09
היי מאוד קשה לדייק בתשובה שנותנים בפורום מכיוון שלא שאלתי אותך שאלות ולא ערכתי תצפית כפי שאני עושה כשאני מוזמנת לביקורי בית ,לכן אנסה לעזור ,ראשית את ובעלך חישבו {אל תבקרו את עצמכם חס וחלילה אלא נסו להבין }איך הגעתם למצב בו הילד מקבל תשומת לב כשהוא עושה מעשה שכזה ? האם אותת לכם וביקש תשומת לב לפני ? האם בפעם ראשונה שדפק ראשו הגבתם בבהלה יתרה ?למדתי ב20 שנות עבודתי שיש קהל יש הצגה אם אין קהל אין הצגה של הילד אך מכיוון שמדובר בקטנטן שמנסה לקבל תשומת לב יש צורך להעניק לו חום ואהבה וכאשר הוא מטיח את ראשו על הרצפה להרים לא לדבר לחבק ולהחזיר אותו ללול או כל מקום בטיחותי אחר ,אני גם חשה שהוא מתוסכל ייתכן שמנסה לדבר ולתקשר ולכן קשה לו,יש דרכים רבות לפתור זאת בהצלחה ,אני ממליצה לפנות לייעוץ כדי לקבל הדרכה מדוייקת
בהצלחה סיגל מיכאלי
סיגל מיכאלי,
סדנאות יוגה בייבי ועיסוי תינוקות, ייעוץ אישי לסדר יום הנקה והרגלים.
מחברת הספר "הסוד בגידול קטנטנים".
לקבלת טיפים למייל שלכם, טיפים להורות מהנה, אתם מוזמנים להרשם באתר האינטרנט שלי http://www.sigaliot.net
לקביעת פגישה אישית: 0507585893
סיגל
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד