גזים אצל התינוקת בת חודשיים

סיגל מיכאלי
היי, קוראים לי סיגל מיכאלי ואני אמא לשלושה ילדים. אני יודעת כמה מהנה להיות הורים, אך לצד רגשות האושר והשמחה קיים בלבול רב. לא פעם מתעוררות שאלות כגון: האם אני אמא טובה? האם אני מעניקה לתינוק שלי את מה שהוא צריך? עי... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: הורים לתינוקות

1. גזים אצל התינוקת בת חודשיים
17/07/2011 14:22
היי,

יש לי תינוקת שהיא עוד מעט בת חודשיים, כבר הרבה זמן היא סובלת מגזים חזקים, מתוצאה זו היא לא יושנת טוב בלילה.

אני רוצה לדעת באיזה פתרונות אתן משתמשות כדי לפתור את הבעיה הזו?

בינתיים אני קוראת באינטרנט ושואבת מידע מעולה דרך מאמרים על גזים אצל תינוקות, ומעבר לזה אין לי ניסיון וידע בזה.
אני זקוקה לעזרתכן ולדעה.

אשמח לקבל כמה מהן פה שהצליחו לפתור את הבעיה...

תודה מראש,
הדס
מאת: אורח/ת
2. כמה דברים..
21/07/2011 17:25
את יכולה לנסות עיסוי, או לקפל לה את הרגליים, להשתמש במנשא אולי.. אני השתמשתי גם בגרפווטר זהו תכשיר טבעי, הרוקח המליץ לי עליו. זה נורא הקל על הקטנה שלי. חשוב לציין שזה עובר בסופו של דבר, אז תחזיקי מעמד(:
3. גזים
29/08/2011 8:41
היי,

גם אני מצטרפת לדיעה שאי אפשר למנוע את התופעה של גזים אצל תינוקות. זה טבעי, זה עובר ויש קצת סבל לו ולכם.

עדיין, יש כמה תרופות שמקלות מאד על הסימפטומים של התופעה אצל התינוק, ולכן משפרות את מצבו. אני בזמנו השתמשתי בטיפטיפות של כצט (http://www.tiptipot.co.il/%D7%92%D7%96%D7%99%D7%9D-%D7%90%D7%A6%D7%9C-%D7%AA%D7%99%D7%A0%D7%95%D7%A7%D7%95%D7%AA-%D7%A7%D7%95%D7%9C%D7%99%D7%A7/), ונוצר לי הרושם שזה בהחלט הקל על התינוק.

בכל אופן, ממליצה לך לשאול את חוות דעתו של הרופא שלך.

זכרי, כמה גרוע שזה נראה- זה עובר בסוף..
4. יש כל מיני שיטות
29/08/2011 10:32
יש בנות ששמות מי גרייפווטר, אני לא ראיתי שיפור כלכך. אימא שלי המליצה לי בזמנו לשנות את התנוחה כשהיא ישנה ושזה אמור לשנות, עשיתי את זה רק כדי שהיא תרד ממני כמובן. הילדה עדיין סבלה מגזים ופלטה בטירוף. חברה המליצה לי על פטנט כזה שיש צינורות בתוך בקבוקי ביפרי שמונעת את הואקום שנוצר שם או משהו כזה וזה ממש משפר את המצב, והאמת שהיא צדקה, זה שיפר פלאים. באמת אחלה פטנט, אמנם צריך להתאמץ קצת בלנקות את כל החלקים אבל תאמיני לי שזה ממש שווה את השקט!
:)
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד