מחפשת רעיון למתנה

סיגל מיכאלי
היי, קוראים לי סיגל מיכאלי ואני אמא לשלושה ילדים. אני יודעת כמה מהנה להיות הורים, אך לצד רגשות האושר והשמחה קיים בלבול רב. לא פעם מתעוררות שאלות כגון: האם אני אמא טובה? האם אני מעניקה לתינוק שלי את מה שהוא צריך? עי... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: הורים לתינוקות

1. מחפשת רעיון למתנה
11/08/2011 9:49
אולי למישהו יש רעיון למתנת לידה? אני מחפשת משהו מקורי ומעניין, שיהיה שימושי. כל רעיון יתקבל בברכה.
תודה :)
מאת: אורח/ת
2. כמה אפשרויות...
12/08/2011 12:00
מנסיוני האישי (ילדתי לפני חצי שנה) אני מציעה לך לא לשבור את הראש עם רעיונות מקוריים...תלוש לאחת מחנויות המוצרים לתינוקות זו המתנה הטובה ביותר...תינוק חדש זה הון של הוצאות ואת לא יודעת מה בדיוק ההורים צריכים ומה כבר יש להם...זו המנה הכי שימושית.

בכל זאת, םם את מחפשת משהו מקורי- מנוי למגזין על הורות וילדים (מאד שימושי אגב! כי יש שם המון כתבות ועצות רלוונטיות); לחילופין- מתנה כמו קורס עיסוי תינוקות או שחיית תינוקות -לא רלוונטי לחודש- חודשיים הראשונים כי התינוק מאד קטן , אבל זו אחלה מתנה.
3. יש לי רעיון מעולה
15/08/2011 10:16
ילדתי לפני חצי שנה, וקיבלתי מחברה מתנה משגעת!!!!
חבילת מוצרים לתינוק כשעליהם מודפס שם התינוק.
מדהים! גם מקורי וגם שימושי. קיבלתי בחבילה סט מצעים, בגד גוף, אוברול ואפילו שוקולדים... אני ממש ממליצה.
קוראים לחברה "ליליבלה" והם עושים משלוחים מהיום למחר.
לדעתי זה אחלה רעיון.
4. רעיונות טובים
15/08/2011 11:06
האמת שיש לך פה שני רעיונות ממש טובים, שאת שניהם אני מכירה.
גם מנוי למגזין זה רעיון מעולה
וגם ליליבלה. החבילות שלהם ממש מרשימות, ומאוד כיף לקבל אותן.
העיקר, שזה יהיה משהו שימושי.
5. מסכימה בהחלט
25/08/2011 12:45
את יכולה גם לבשל לה דברים לארוחת צהריים נגיד לשבוע שלם, ככה שהיא לא תצטרך לטרוח.
חוץ מזה שאני מכירה את המותג ליליבלה ואני ממש ממליצה לך על הדברים שלהם. גם איכותיים וגם שימושיים.
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד