עוברת לבקבוקים וצריכה המלצה לבר מים בבקשה

סיגל מיכאלי
היי, קוראים לי סיגל מיכאלי ואני אמא לשלושה ילדים. אני יודעת כמה מהנה להיות הורים, אך לצד רגשות האושר והשמחה קיים בלבול רב. לא פעם מתעוררות שאלות כגון: האם אני אמא טובה? האם אני מעניקה לתינוק שלי את מה שהוא צריך? עי... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: הורים לתינוקות

1. עוברת לבקבוקים וצריכה המלצה לבר מים בבקשה
02/04/2012 19:06
אני מתכננת להפסיק להניק ולעבור לבקבוקים, בעלי אומר שכדאי שנקה בר מים זה מקל על הכנת הבקבוקים באמצע הלילה, הבנתי שיש אופציה גם למים פושרים ולא רק קרים או רותחים.
אשמח לקבל המלצה לבר טוב, במחיר שפוי.( מותגים לא מעניינים אותי)
מאת: אורח/ת
2. אני אמנם עדיין לא עברתי לבקבוקים
03/04/2012 14:41
אבל כבר חודש אחרי שנכנסתי להריון, החלטתי לעבור לבר מים כי זה באמת יותר נוח ולא רק זה, המים באמת יותר טעימים וצלולים ויש כל מיני אפשרויות כיוונון של הבר (לקבוע שעות הפעלה וכיבוי, קביעת טמפרטורות...) אני אישית קניתי את הבר של אלקטרה, הוא פחות או יותר כמו תמי 4, בחרתי אותו בסוף בגלל שהיה יותר זול... יש לך כמובן כל מיני חברות יותר זולות אבל האיכות לדעתי בהתאם למחיר.
ואם עסקינן בבקבוקים, תגידי יש לך איזה באמת בקבוק להמליץ לי עליו (כמובן בלי ביספינול A) או מאיזה מותגים להזהר? תודה...
3. תשובה
03/04/2012 23:08
חברות המליצו לי על הבקבוקים של אוונט, לגבי ממה להיזהר בעיקר מכל החיקויים הזולים, אבל שוב אני עוד לא מנוסה ממש בעניין כדי להמליץ, תני לי חודשיים- שלושה בטוחה שאהפוך למומחית.

אגב שמעת משהו על בר מים של ג'נרל?
4. תרמוס עם מים רותחים
04/04/2012 11:31
עד גיל שנה התינוקות חייבים לשתות מים מורתחים.
אני הייתי מכינה בקבוקים של 120 כאשר 90 מיל' היו מיים מורתחים שהתקררו ובתרמוס היו לי תמיד מים רותחים כך שבלילה הייתי עושה השוואת טמפרטורות ומוסיפה עוד 30 מים רותחים כדי שהחלב יהיה חמים.

עוד מעט קייץ ואין צורך לתת חלב חם, טמפ' החדר בד"כ מספיקה.

ב ה צ ל ח ה !
5. אגב לגבי אחריות
08/04/2012 15:11
האם הבר מים זה משהו שמגיע קומפלט עם אחריות? יש לי נסיון מר עם כל מיני בעלי מקצוע, לא רוצה להתעסק בזה, רוצה אחריות מקסימאלית.
הבנתי שהבר של ג'נרל בר מגיע עם אחריות של שירות פלוס מישהי מכירה?
6. שירות מים
08/04/2012 18:14
היי, אני גם השתמשתי בבר של ג'נרל וכשהייתי צריכה שירותי תיקון "שירות פלוס"הגיעו והאמת שדיי מהר וביעילות.
מהניסיון שלי הם היו ממש אחלה- ממליצה
7. שירות מים
09/04/2012 18:33
אחלה תודה, כמו שכבר ציינתי שירות זה משהו שלא הולך ברגל ולא פחות חשוב מהמכשיר עצמו.
חג שמח.
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד