מסגרת לפעוטות

סיגל מיכאלי
היי, קוראים לי סיגל מיכאלי ואני אמא לשלושה ילדים. אני יודעת כמה מהנה להיות הורים, אך לצד רגשות האושר והשמחה קיים בלבול רב. לא פעם מתעוררות שאלות כגון: האם אני אמא טובה? האם אני מעניקה לתינוק שלי את מה שהוא צריך? עי... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: הורים לתינוקות

1. מסגרת לפעוטות
04/01/2010 20:56
שלום סיגל,
עד איזה גיל תינוק לא צריך חברה וטוב לו להשאר בבית עם אמו?
ואם בוחרים לשים ילד בן שנה אצל מטפלת 3 פעמים בשבוע זה מבלבל אותו שזה לא רציף, או שזה בסדר?
תודה,
יונת.
מאת: אורח/ת
2. מטפלת משפחתון או אמא
04/01/2010 21:15
היי יונת ,אין חוקים ברורים מאוד תלוי באופי ובאישיות של התינוק ושל האם לדוגמא אם לאמא קשה להיות בבית והיא מרוגזת ואין לה סבלנות עדיף לתינוק שיהיה במסגרת ולקבל אמא רגועה בשעות אחר הצהריים ,אני מאמינה שטוב ביותר להשאר עם תינוק לפחות שנה אחת בבית ושוב תלוי באם ובתינוק.לגבי שאלתך אני מבינה שבנך בן שנה ואם תשימי אותו אצל מטפלת שהיא בגישה שלך ותתן לתינוק את מה שאת נותנת רוגע סבלנות גרייה מתאימה אין שום בלבול ,אם תחליפי לו את המטפלת מספר פעמים זה ייצור בלבול אבל מטפלת קבועה היא כמו סבתא ,זה בסדר והמון בהצלחה סיגל מיכאלי מחברת הספר הסוד בגידול קטנטנים.
סיגל מיכאלי,
סדנאות יוגה בייבי ועיסוי תינוקות, ייעוץ אישי לסדר יום הנקה והרגלים.
מחברת הספר "הסוד בגידול קטנטנים".
לקבלת טיפים למייל שלכם, טיפים להורות מהנה, אתם מוזמנים להרשם באתר האינטרנט שלי http://www.sigaliot.net
לקביעת פגישה אישית: 0507585893
סיגל
3. אמא עד איזה גיל
04/01/2010 22:16
היי סיגל,
התינוק והאמא רגועים ושמחים יחד. אם כן, שאלתי היא מתי ילד צריך אינטראקציה עם ילדים נוספים והאם חשובה מסגרת שבה ילדים קבועים, או שתינוקות מזדמנים (שכנים או משחקיות) עונים גם הם על הצורך.
ואם לשלוח למשפחתון: עדיף 3 ימים ברצף או ימים נפרדים זה גם בסדר?
ושאלה אחרונה: עדיף שהילדים שמשחקים איתו יהיו גדולים או קטנים ממנו?
(כמובן שבאותו גיל זה הכי טוב..)
תודה לך על התשובות המהירות,
יונת.
מאת: אורח/ת
4. אמא או משפחתון
06/01/2010 15:36
היי ילד זקוק לאינטרקציה בין הגילאים שנה וחצי לשנתיים ,לא משמעותי אם הילדים מזדמנים או קבועים ,אם את שולחת למשפחתון בתחושה שלי נראה לי שרצף של 3 ימים עדיף ,לא משמעותי בני כמה הילדים המשחק הוא עצמאי כמובן שילדים בגילאי 3 או יותר לא מומלץ , אם בנך בן שנה אז הילדים סביבו בגילאי חצי שנה ועד שנתיים ,בהצלחה סיגל מיכאלי
סיגל מיכאלי,
סדנאות יוגה בייבי ועיסוי תינוקות, ייעוץ אישי לסדר יום הנקה והרגלים.
מחברת הספר "הסוד בגידול קטנטנים".
לקבלת טיפים למייל שלכם, טיפים להורות מהנה, אתם מוזמנים להרשם באתר האינטרנט שלי http://www.sigaliot.net
לקביעת פגישה אישית: 0507585893
סיגל
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד