תינוק לבד באמבטיה ?

סיגל מיכאלי
היי, קוראים לי סיגל מיכאלי ואני אמא לשלושה ילדים. אני יודעת כמה מהנה להיות הורים, אך לצד רגשות האושר והשמחה קיים בלבול רב. לא פעם מתעוררות שאלות כגון: האם אני אמא טובה? האם אני מעניקה לתינוק שלי את מה שהוא צריך? עי... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: הורים לתינוקות

1. תינוק לבד באמבטיה ?
26/01/2010 16:04
הי, אני יודעת שאסור בתכלית האיסור לעזוב תינוקות לבד באמבטיה.
אבל..מתי מגיע הגיל שכן אפשר לרגע לצאת (לא ליותר מכמה רגעים). האם תינוק בן שנתיים יכול להשאר לבד כמה רגעים? ( סביר שלא יטבע אבל אניחוששת מנפילה אולי ינסה לצאת או לקפוץ או..).
בקיצור מתי זה בסדר להשאיר לבד ?

תודה
יפית
מאת: אורח/ת
2. לא משאירים תינוק לבד
26/01/2010 20:56
היי שאלה חשובה ,לא משאירים בכלל ילד באמבטייה לבד גם את בתי בת השבע אני לא משאירה לבד ,יש אתר שנקרא בטרם ושם יש את כל החוקים כיצד למנוע תאונות בית ,יש סכנה עצומה בלהשאיר ילד לבד בנוסף לנפילה וחבלת ראש במקרה הטוב ,גם טביעה ומספיק 20 ס"מ מים כדי לטבוע ,אז גיל מדוייק אני לא יודעת לתת אבל בסביבות גיל 8 שנים הילד מבחינה פיזית ומוטורית מסוגל לדאוג לעצמו.
האמבטייה המשותפת היא חוויה זמן איכות כייף והנאה גדולה,הזמן והחיים חולפים כל כך מהר שאת לא תאמיני איך פתאום הקטנטן בן 10 או יותר ,לילה נעים סיגל מיכאלי מחברת הספר הסוד בגידול קטנטנים
סיגל מיכאלי,
סדנאות יוגה בייבי ועיסוי תינוקות, ייעוץ אישי לסדר יום הנקה והרגלים.
מחברת הספר "הסוד בגידול קטנטנים".
לקבלת טיפים למייל שלכם, טיפים להורות מהנה, אתם מוזמנים להרשם באתר האינטרנט שלי http://www.sigaliot.net
לקביעת פגישה אישית: 0507585893
סיגל
3. שני ילדים יחד
16/09/2010 21:04
אם יש שני ילדים ביחד באמבטיה, אפשר לסמוך על זה שאחד יודיע אם משהו קורה? הילדים בני 5 ו 3. כמובן, מדובר בכל מקרה יציאה לרגע - להרים את התינוק הקטן, לפתוח דלת וכאלו.
מאת: אורח/ת
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד