סופרת לאחור וההתרגשות גדולה :)

סיגל מיכאלי
היי, קוראים לי סיגל מיכאלי ואני אמא לשלושה ילדים. אני יודעת כמה מהנה להיות הורים, אך לצד רגשות האושר והשמחה קיים בלבול רב. לא פעם מתעוררות שאלות כגון: האם אני אמא טובה? האם אני מעניקה לתינוק שלי את מה שהוא צריך? עי... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: הורים לתינוקות

1. סופרת לאחור וההתרגשות גדולה :)
16/11/2014 22:37
אני אמורה ללדת עוד חודש וחצי, הריון ראשון ואני ממש מלאת התרגשות עם כל יום שעובר..
אני קצת מעופפת (אתן בטוח מכירות את ההרגשה ;)
ואשמח אם תעזרו לי להכין רשימה של כל הדברים שאני צריכה שיהיו בבית לקראת הלידה! ניסיתי לעשות רשימה אבל אני כל הזמן בחששות ששכחתי משהו.
אודה לעזרתכן!
מאת: אורח/ת
2. מנסה לעזור
17/11/2014 10:24
קודם כל את צריכה לחשוב איפה התינוק ישן. אם את מתכננת להשכיר עריסה ואולי בכלל את רוצה מיטונת כזאת שמתחברת למיטה שלכם, או ישירות במיטת תינוק. אם את רוצה מיטת תינוק אז ברור שאת צריכה לקנות / להזמין אותה מראש. אחרת כל העניינים של החדר כמו מיטה ושידה לא קריטי מראש.
סלקל מראש. לא יתנו לך לצאת מהבי"ח בלי זה.
עגלה אפשר לחכות קצת או מראש, איך שבא לך.
חוץ מזה את צריכה בגדים כמובן, ובכלל טקסטיל כמו חיתולי טטרה, מצעים, מגבת, מגן ראש.
את גם צריכה קצת דברים חצי רפואיים, נגיד אלכוהול לחיטוי הטבור, מדחום לתינוקות, אקמולי או איזשהו משכך כאבים/חום אחר שאפשר להשתמש בו מגיל לידה, גרפווטר לגזים שלפעמים מתחילים ממש בימים הראשונים שחוזרים הביתה.
אה, וחיתולים כמובן. המוווון חיתולים. :-)
שתהיה לידה קלה!
3. תודה רבה.. עוד כמה שאלות..
17/11/2014 18:07
מה הכוונה להשכיר עריסה? לא ידעתי שיש אפשרות כזו בכלל.
חשבתי לקנות אבל להשכיר נשמע באמת יותר יעיל.
איך בוחרים סלקל? לפי מה?
ואיזה חיתולים מומלצים להתחלה?
תודה רבה!
4. המלצה שלי ללכת לעשות סיבוב באחת
18/11/2014 9:29
הרשתות כמו מוצצים למשל יש להם נציגי מכירות שיעזרו לך מבחירת סלקל ועד מיטה/עריסה או כל דבר אחר.
את יכולה למצוא בגוגל רשימה כזו של דברים שצריך לקנות לפני הלידה.
לי לא היתה בעיה לקבל ביגוד ודברים יד 2 בילד הראשון למרות שאני יודעת שיש כאלו שרוצות לקנות הכל חדש.
מבחינת חיתולים אני התחלתי עם האגיס ניו בורן קודם כל מהסיבה שיש להם פתח מיוחד לטבור וזה מאוד נוח דבר שני הם באמת סופגים מצויין.
ממליצה בחום להצטרף לקבוצת אמהות בפייסבוק (מאמאזון למשל) אם יש לך אפשר לשאול שם כל שאלה וכולן תומכות ועונות בכייף!
מאת: תותית
5. המון המון תודה!!
19/11/2014 22:30
אני כבר מצטרפת למאמאזון בהמלצתך.
תודה רבה על כל העצות, אני בהחלט איישם.
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.