היריון?

פרופ' אייל שיינר
פרופסור אייל שיינר יושב ראש ועדת ההתמחות בבית חולים סורוקה ורופא בכיר בחטיבה למיילדות וגינקולוגיה בבית החולים סורוקה בבאר שבע. חוקר בעל שם עולמי ברפואת אם-עובר. פרופסור שיינר זכה בפרסי מחקר רבים ופרסם מאות מאמרים מ... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: הריון ולידה רפואי

1. היריון?
11/09/2010 8:48
שלום,

הפסקתי לחודש גלולות וכרגע חשד לדלקת זיהומית. לאחר לחץ קל של החבר (הוא גם נדבק), הוא שם את איברו בפתח נרתיקי לכ-20-30 שניות. נבהלתי והזזתי אותו כשנזכרתי שאני לא על גלולות. קיבלתי מחזור סדיר בדיוק במועד הקבוע והדימום היה די רב (לראשונה בלי טמפון-קשה לדעת), אך נמשך רק יומיים וחצי(יש לציין שהתחלתי לקחת שוב גלולות ביום ה-1 שך המחזור).

לאחר ששמעתי על בחורה שקיבלה מחזור סדיר במשך חודשים ולאחר כמה חודשים גילתה שהיא בהיריון, חששתי שגם אני, ועשיתי 2 בדיקות היריון בהפרש של יומיים, שתיהן יצאו שליליות (המחזור היה אחרי כ-3 שבועות מרגע מגע האיבר, והבדיקות כחודש אחרי). יש לציין שעשיתי אולטרסאונד כשבועיים אחרי המגע והכל יצא תקין( היה ניתן לראות היריון בשלב הזה בכלל?).

יש לי בדיקה גניקולוגית רק עוד חודש, האם באמת יש סיכוי להיריון? מה מאפיין מחזור במהלך היריון? האם אוכל להיות רגועה?

תודה רבה מראש
מאת: אורח/ת
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד