אשמח לעזרה...

פרופ' אייל שיינר
פרופסור אייל שיינר יושב ראש ועדת ההתמחות בבית חולים סורוקה ורופא בכיר בחטיבה למיילדות וגינקולוגיה בבית החולים סורוקה בבאר שבע. חוקר בעל שם עולמי ברפואת אם-עובר. פרופסור שיינר זכה בפרסי מחקר רבים ופרסם מאות מאמרים מ... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: הריון ולידה רפואי

1. אשמח לעזרה...
19/04/2011 22:57
שלום לכולן וחג שמח,אני חדשה פה אז אני מקווה שניתן לשאול את מה שעל ליבי..
לפני 5 חודשים הפסקתי שימוש בגלולות ומאז כל 30 יום אני מקבלת מחזור באופן סדיר, ישנן תופעות מקדימות תמיד כמו מגרנה יום יומיים לפני והפרשות חומות יומיים לפני באופן קבוע.
כמובן שאני עוקבת אחרי תאריכי ביוץ כי אני מאד מאד רוצה להיכנס להריון.
המחזור האחרון שלי היה ב 15.3 ועד היום לא קיבלתי מחזור, מה גם שאני לא מרגישה שהוא מתקרב.
לפני שבועיים ימים בערך היו לי יומיים של כאבים כאילו המחזור קרב ובא אך הוא לא הגיע ולא הגיעו איתו התופעות הנלוות.
כל בדיקת שתן אפשרית יצאה לי שלילית ובאיחור של יומיים עשיתי בדיקת דם שאף היא יצאה שלילית. אך מה שמוזר הוא שבתוצאות בדיקת הדם היה כתוב שהייתי אמורה לעשות את הבדיקה באיחור של 9-14 ימים...לי זה נראה תמוה היות ויצא לי בטא 0.
אני מרגישה כל מיני דברים מוזרים בגוף אבל כל הסובבים אותי משכנעים אותי שזה פסיכולוגי.
מלחיץ אותי מאד שלא מגיע המחזור כי בלעדיו אין לנו הרי סיכוי להריון..
מה יכולה להיות הסיבה לאיחור כזה?
אני מקווה שתעזרו לי כי אני מרגישה שאני דיי לבד, זה די מלחיץ שהסובבים אותי חושבים שהדרך "להרגיע" אותי היא לומר לי שהכל מחלץ..אולי זה נכון אבל לא כייף לשמוע את זה כל ללא הפסקה..ובכנות גם לפני 4 חודשים הייתי בלחץ ואז המחזור הגיע כסדרו .
זה יהיה הריון ראשון...
שיהיה חג שמח לכולן ובשורות טובות
מאת: אורח/ת
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB