הריון בסיכון?

פרופ' אייל שיינר
פרופסור אייל שיינר יושב ראש ועדת ההתמחות בבית חולים סורוקה ורופא בכיר בחטיבה למיילדות וגינקולוגיה בבית החולים סורוקה בבאר שבע. חוקר בעל שם עולמי ברפואת אם-עובר. פרופסור שיינר זכה בפרסי מחקר רבים ופרסם מאות מאמרים מ... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: הריון ולידה רפואי

1. הריון בסיכון?
09/12/2011 13:21
שלום רב,

לפני קצת פחות מחצי שנה ילדתי את בני הבכור בניתוח קיסרי דחוף בעקבות מצוקה עוברית. שלושה ימים לאחר הניתוח פיתחתי דלקת ברחם שטופלה אנטיביוטית. עוד בתקופת משכב הלידה הופיע דימום שארך כמעט כחודשיים בעקבות שארית ברחם ולאחר לקיחת מטרג׳ין (2 קורסים) והמחזור החודשי נפלטה השארית.
כיום אני בהריון לא מתוכנן בשבוע 6. שאלתי היא האם בעקבות העבר המיילדותי שלי והזמן הקצר בו הריתי בשנית הריון זה מוגדר כהריון בר סיכון? 
מאת: אורח/ת
2. הריון אחרי ניתוח קיסרי
09/12/2011 22:33
שלום לך. יש לזכור שמרכזים רבים ימליצו ניתוח חוזר כאשר המרוול בין ההריונות קצר- אצל אשה שילדה בראשון בניתוח קיסרי. מומלץ מרווח של מעל 18 חודשים בין לידה ללידה ואצלך המרווח כנראה יהיה קטן יותר. הסיכוכים האחרים שחווית לא צפויים לחזור. הקפידי על חומצה פולית ושיהיה היריון מוצלח. המון בריאות!

פרופ אייל שיינר
www.eyalsheiner.com
פרופסור אייל שיינר
יושב ראש ועדת ההתמחות בבית חולים סורוקה ורופא בכיר בחטיבה למיילדות וגינקולוגיה בבית החולים סורוקה בבאר שבע.
אתר הבית: http://www.eyalsheiner.com
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד