חרדות ומתח מתמשך בהריון

פרופ' אייל שיינר
פרופסור אייל שיינר יושב ראש ועדת ההתמחות בבית חולים סורוקה ורופא בכיר בחטיבה למיילדות וגינקולוגיה בבית החולים סורוקה בבאר שבע. חוקר בעל שם עולמי ברפואת אם-עובר. פרופסור שיינר זכה בפרסי מחקר רבים ופרסם מאות מאמרים מ... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: הריון ולידה רפואי

1. חרדות ומתח מתמשך בהריון
28/09/2012 15:54
שלום אני בתחילת הטרימסטר השלישי להריון. בחודש וחצי האחרונים יש לי המון חרדות ומחשבות טורדניות, ובכללי -התעסקות, מועקה ומתח במהלך היום עקב נושאים של עבודה (עניינים כספיים מעצבנים מול המעסיק).
מעולם לא הייתי אדם רגוע, ואם נתקלתי בבעיה הייתי עושה הכל עד שתיפתר, ועד שהייתה נפתרת לא הייתי רגועה, אבל לא הייתי ככה לחוצה.

האם ההתנהלות הנל המתח והחרדות המתמשכות מזיקות לעובר??? אני יודעת שהורמוני סטרס הם חודרי שיליה...
האם אני מעלה את הסיכוי שהתינוק יצא חרדתי???
האם פרחי באך יכולים לעזור?
תודה
מאת: אורח/ת
2. חרדה
28/09/2012 17:55
לא נראה לי שזה מזיק לעובר. אבל בטח לא מועיל. אין לי ניסיון עם פירחי בך- נסי וראי. בריאות.
פרופסור אייל שיינר
יושב ראש ועדת ההתמחות בבית חולים סורוקה ורופא בכיר בחטיבה למיילדות וגינקולוגיה בבית החולים סורוקה בבאר שבע.
אתר הבית: http://www.eyalsheiner.com
3. תודה, ד"א
29/09/2012 23:30
מכרה שלומדת מדעי המוח סיפרה על תיאוריות שגורסות שstress מתמשך בטרימסטר הII להריון יכול להוביל לכל מני מרעין בישין אצל הולד במהשך ואפילו להפרעה נפשית כמו סכיזופרניה....?

אשתדל להיות רגועה יותר regardless :)
מאת: אורח/ת
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד