צילום רנטגן בזמן הריון

פרופ' אייל שיינר
פרופסור אייל שיינר יושב ראש ועדת ההתמחות בבית חולים סורוקה ורופא בכיר בחטיבה למיילדות וגינקולוגיה בבית החולים סורוקה בבאר שבע. חוקר בעל שם עולמי ברפואת אם-עובר. פרופסור שיינר זכה בפרסי מחקר רבים ופרסם מאות מאמרים מ... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: הריון ולידה רפואי

1. צילום רנטגן בזמן הריון
05/06/2013 18:03
עברתי תאונת דרכים ב15.5 כתוצאה מהתאונה נפצעתי ברגל שמאל והייתי זקוקה לצילום. נתתי את אישורי לביצוע הצילום (5 צילומים של כף הרגל והשוק שנעשו עם כיסוי בטן) קיימתי יחסי מין לא מוגנים כיומיים לפני התאונה ולכן לקחתי פוסטינור ביום למחרת כך שעדיין יהיה בטווח של 72 שעות. בבית החולים לא גילו שבר. לאחר כשבוע חזרתי למרפאה וערכתי סט נוסף של צילומים (כ5 צילומים) ללא מגן בטן מתוך מחשבה שכבר אין סיכוי שאני בהריון וגילו שאכן סבלתי משבר בכף רגל שפוספס בבית החולים. הייתי שבוע בבית עם משככי כאבים (אקמול אופטלגין אדוויל וטיפות טרמדקס) אותם צרכתי כפעמיים ביום מכיוון שסבלתי מכאבים. מכיוון שהמחזור שלי איחר עשיתי בדיקת הריון ודם ושתיהן יצאו חיוביות. מועד ההפריה יכול להיות רק יומיים לפני התאונה כי זהו היום היחיד בו קיימנו יחסי מין לא מוגנים. בנוסף בבית החולים קיבלתי חיסון לטטנוס. האם יש חשש לתינוק בעקבות הצילומים הפוסטינור והכדורים או שעליי להמשיך את ההריון כרגיל?מהי המלצתכם?
מאת: אורח/ת
2. יעוץ טרטולוגי
05/06/2013 19:37
פני ליעוץ טרטולוגי ספציפי- אור נוי בירושלים בשעות 09-15 ללא תשלום
טלפון 025082825

בריאות
פרופסור אייל שיינר
יושב ראש ועדת ההתמחות בבית חולים סורוקה ורופא בכיר בחטיבה למיילדות וגינקולוגיה בבית החולים סורוקה בבאר שבע.
אתר הבית: http://www.eyalsheiner.com
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד