לפני הריון

פרופ' אייל שיינר
פרופסור אייל שיינר יושב ראש ועדת ההתמחות בבית חולים סורוקה ורופא בכיר בחטיבה למיילדות וגינקולוגיה בבית החולים סורוקה בבאר שבע. חוקר בעל שם עולמי ברפואת אם-עובר. פרופסור שיינר זכה בפרסי מחקר רבים ופרסם מאות מאמרים מ... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: הריון ולידה רפואי

1. לפני הריון
25/03/2010 20:27
אני מתכננת את ההריון השלישי שלי וכיוון שאת הלידה הראשונה עברתי בווקום בשבוע 36.והשני בקיסרי חירום עקב צניחת חבל תבור.(בשני ההריונות הייתי מאושפזת הרבה עקב צירים קיבלתי צלסטון ופרסולט 20 מ"ג)
מה הסיכוי שאהיה הבשמירת הריון שוב???????
איזה בדיקות כדאי לעשות לפני ההריון והאם יש צורך בתרופות נוספות מלבד חומצה פולית.
תודה רבה מראש(לדעתי אתה רופא ואדם מקסים-עשיתי אצלך בברזילי ניקור מי שפיר לפני 3 שנים בהריון האחרון)
קרולין
מאת: אורח/ת
2. תכנון הריון שלישי.
28/03/2010 11:11
שלום רב קרולין,
ראשית ,אני מודה לך על המילים החמות,

לשאלתך-
אני מבין מדברייך שבהריון השני קיבלת צלסטון ופרסולט עקב חשש מלידה מוקדמת, עם זאת לא ברור לי האם ההריון השני הסתיים בלידה מוקדמת?
בבואי להתייחס להריון הבא ,קיימת חשיבות רבה לשבוע סיומו של ההריון הקודם (לידה מוקדמת /בזמן), אני ממליץ שתפני לרופא הנשים שלך להתייעצות על-פי הנתונים האישיים שלך וכן ההיסטוריה של ההריונות הקודמים להחלטה פרטנית על תרופות מתאימות טרם ובמהלך ההריון וכן על שמירת הריון ונחיצותו.

בכבוד רב
ובברכת חג שמח וכשר
פרופסור אייל ענתבי,
מנהל החטיבה לגיניקולוגיה ומיילדות בביה"ח האוניברסיטאי ברזילי באשקלון.
ייעוץ במיילדות וגניקולוגיה, מבצע את כל סוגי בדיקות האולטראסאונד, שקיפות עורפית, סקירת מערכות מוקדמת, סקירת מערכות מורחבת, ניקור מי-שפיר ומעקב הריון בסיכון.
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד