מציאת בייביסיטר בכל הארץ

בקטגוריה זו תמצאו רשימת בייביסיטר, שמרטף מכל הארץ.

בייביסיטר בצפון, בייביסיטר במרכז, בייביסיטר בדרום.

מטפלא
מטפלא היא החברה הותיקה והמקצועית בארץ להשמת מטפלות לילדים. 15 שנות עבודה וא...
gdula
שמי נורית גוילי מאילת. אני דולה ומכינה ללידה כחוויה מעצימה. אני רואה בתפקיד...
סופרסטאר קידס
סופרסטאר קידס - מספקת מטפלות לילדים עם ובלי לינה בהתאם לצורכי המשפחה. כל המ...

איך בוחרים בייביסיטר

ילדינו הם הדבר החשוב ביותר עבורנו, אבל כהורים כיום, אין לנו את האפשרות להיות עם ילדינו כל יום כל היום. כל הורה זקוק למנוחה ולצאת מדי פעם לחברת מבוגרים ללא הילדים. בייביסיטר נותן להורים את המנוחה לה הם כל כך זקוקים ולילדים אדם חדש לבלות ולשחק עמו. יחד עם זאת, בחירת האדם המתאים שישמור על היקר לנו מכל אינה בחירה קלה כלל וכלל. כהורים המחשבה על השארת ילדינו לבד עם אדם זר יכולה להיות לא קלה בכלל.

 

השאלה הראשונה שעולה היא איך בכלל מוצאים בייביסיטר. לא כל אחד מתאים להיות בייביסיטר, אופר או נאני, בין אם מדובר בנער או נערה בגילאי העשרה ובין אם מדובר באדם מבוגר יותר, לבייביסיטר חייבת להיות גישה טובה לילדים. אפשרות אחת לבחירה של בייביסיטר, היא למצוא אדם קרוב שאנו מכירים באופן אישי וסומכים עליו, גם אם אין לו ניסיון רב עם שמירה על ילדים. במקרה בו בוחרים אדם ללא ניסיון, חשוב לדאוג למספר מפגשים בו תנחו את הבייביסיטר החדש על הטיפול בילדים והצרכים הספציפיים שלכם.

 

במקרה בו אינכם מכירים באופן אישי אדם עליו אתם סומכים לשמור על ילדיכם, כדאי לשאול חברים ובני משפחה על המלצות לבייביסיטר וניתן תמיד לפנות למאגרי מידע וביניהם כמובן אינדקס הריון ולידה של פורטל קרוסלה. עם כל אדם אשר שוקלים לשכור כבייביסיטר, בין אם מדובר בבן נוער בעל לא הרבה ניסיון או במטפלת (נאני) מוסמכת יותר, חשוב לערוך ראיון אישי פנים מול פנים. חשוב לא להסתפק בשיחה טלפונית או הסתמכות על המלצה, אלא להתרשם אישית מן האדם עליו תפקידו את האחריות לשמור על ילדיכם.

 

מומלץ מאוד לקבוע שיחה עם הבייביסיטר בה יהיו נוכחים גם הילדים. גם אם מדובר בשמירה על תינוק, במהלך השיחה תוכלו לבחון את האינטראקציה של הבייביסיטר עם התינוק ואת ההתנהלות הכללית סביב תינוקות, פעוטות או ילדים גדולים יותר. ככלל מומלץ למצוא ביביסיטר שמאחוריו כמה שיותר ניסיון עם ילדים. חשוב כמובן לשאול על ניסיון עם ילדים בקבוצת הגיל של ילדיכם, כך שאם אתם הורים לתינוק קטן, חשוב למצוא בייביסיטר עם ניסיון בטיפול בתינוקות שכולל ניסיון בהחתלה, האכלה, השכבה לישון וכדומה.

 

חשוב לשכור בייביסיטר אשר יהיה זמין לעבודה קבועה, בייחוד אם מדובר בילדים גדולים יותר על מנת שיוכלו להתרגל לאדם קבוע. בשיחה עם הבייביסיטר חשוב מאוד להבהיר מהן הציפיות שלכם ואילו דברים נדרשים וכלולים בשמירה על הילדים. במקרים רבים מזמינים בייביסיטר בעיקר בשעות הלילה כאשר הילדים כבר ישנים ואז עיקר העבודה הוא פשוט להיות בבית על כל מקרה. חשוב בכל זאת לדאוג לכך שהבייביסיטר יכיר את המקומות החשובים בבית ואת הדברים להם ניתן לצפות בשמירה על הילדים, כך שתוכלו לצאת מהבית בראש שקט.