אוסידולה

אסנת נקי

דולה   הכנה ללידה   
דוא"ל: osnatnaki5  מייל הריון לידה gmail.com
טלפון: 0546342326
אתר: http://www.metaplim.co.il/a.asp?p=22404

שמי אסנת ואני דולה - תומכת לידה ומדריכת הכנה ללידה וכן מטפלת בשיאצו ורפלקסולוגיה. אני אם לשלושה חוויתי שתי לידות רגילות ולידה טבעית אחת. כמדריכת הכנה ללידה אני שואפת להעצים את האישה ובן זוגה, לתת לאישה את התובנה שהיא יכולה לסמוך על הגוף שלה, ולדעת כיצד לעזור לו בלידה .אני מביאה בפני בני הזוג את כל האופציות והאלטרנטיבות שישנן בלידה - טבעית או קונבנציונלית. כדולה מנוסה אני יכולה לעזור לבני הזוג לבחור בדרך הטובה ביותר עבורם ועבור התינוק שלהם, תוך מתן סביבה תומכת וכבוד להחלטתם באשר היא.
כתומכת לידה, הניסיון הרב שלי יחד עם הכלים שרכשתי, מאפשרים לי להפוך את חווית הלידה לחוויה מעצימה, טובה, רגועה ונעימה עבור שני בני הזוג.
באפשרותכם לקבל שירותים מגוונים על פי התאמה אישית:
+ קורסי הכנה ללידה בקבוצות קטנות
+ הכנה פרטית בבית הזוג.
+ תכנית לידה - זוגית.
+ ליווי אישי בזמן ההריון (כולל עיסויים, שיאצו ורפלקסולוגיה).
+ תמיכה בזמן הלידה.
+ טיפול ועיסוי (שיאצו ורפלקסולוגיה) מפנק במתנה למצטרפים.

ה”אני מאמין” שלי
הריון ולידה הם מן החוויות המופלאות ביותר שאישה חווה במהלך חייה. אני מאמינה שלכל אישה יש את היכולת והאינטואיציה שלה לדעת מה טוב עבורה.
אני מאמינה כי ככל שבני הזוג יהיו מוכנים לקראת הלידה ומודעים לתהליכיה כך תהפוך חווית הלידה למעצימה יותר. יתרה מזאת, ככל שתהיה לבני הזוג מוכנות רבה יותר ל “חיים שאחרי הלידה” כך תהפוך הכניסה להורות לקלה, מקבלת, תומכת וחוויתית יותר.
אשמח ללוות אתכם במסע הלידה שלכם (פגישה ללא כל התחייבות).

טיפ ליולדת
אני ממליצה לכל אחת לשמוע, ללמוד ולהכיר את כל האפשרויות אבל לבסוף - להקשיב ללב, לאינטואיציה ולקול הפנימי ולהחליט מה מתאים לה

ליצירת קשר במייל osnatnaki5@gmail.com
פרטי יצירת קשר:

אסנת נקי