השביל להורות בקיבוץ כברי

סיגל גולן

דולה   הכנה ללידה   התפתחות תינוקות   חוגים לתינוקות   יועצת הנקה   
השביל להורות בקיבוץ כברי
דוא"ל: sigalgolan  מייל הריון לידה cabri.org.il
טלפון: 052-8011155
אתר: http://www.sigalgolan.co.il

סיגל גולן – מנהלת המרכז, מדריכת הכנה ללידה, יועצת הנקהIBCLC, מנחת קבוצות אמהות ותינוקות ודולה . הקמתי את השביל להורות בשנת 2002 כדי ליצור בית חם, המאפשר להורים שצועדים בשבילי ההורות להפגש, ללמוד, לשחק, ולהנות. זהו בית פתוח, שנותן מענה לשאלותיהם ומייצר מפגש מסוג חדש.

השביל להורות הוא מרכז חוויתי להורים ותינוקות, הפוגש אתכם בתקופה המשמעותית של הריון, לידה וראשית ההורות. כאן תפגשו אמהות ואבות כמוך שצועדים בשבילי ההורות ומוצאים פה בית נעים המאפשר מפגש, הדרכה, הקשבה ומידע. והכל באוירה חמה, נעימה ומקבלת.

אצלנו תמצאו:

קורס הכנה ללידה – הקורס שם דגש על החוויה המשותפת של בני הזוג בלידה. מקנה כלים מעשיים להתמודדות בלידה, ולמימוש הלידה כפי שאת רוצה, ביחד עם חיבור הבעל לתהליך. הקורס מתקיים בקבוצה קטנה, כולל סיור בבי"ח, מפגש אחרי הלידה, והכנה להנקה ולמפגש עם התינוק.

דולה – נכון שכולנו יודעות ללדת, ובסופו של דבר התינוק נולד... השאלה היא מה עובר עליך בתהליך הלידה? הדולה עם הניסיון והידע מאפשרת הקשבה לגוף ולתהליך הלידה, עד למימוש הלידה שתמיד חלמת עליה. מסייעת גם בחיבור הבעל בלידה ובהפגת מתחים וחששות אשר כה חשובים להתקדמות התהליך.

יעוץ הנקה – נתקלת בקושי בהנקה? גודש, פצעים, דלקות, חוסר עליה במשקל, או שלא ברור לך אם יוצא חלב? כמעט לכולן יש קשיים בתקופה הראשונה להנקה. יועצת הנקה מביאה איתה ידע וניסיון רב ותעזור לך להתמודד. כולל מעקב ויעוץ טלפוני ללא הגבלה.

מועדון חופשת לידה – בואי למפגש שבועי של אמהות ותינוקות, סביב ארוחת בוקר טעימה, עם שיחה או הרצאה בנושאים מגוונים. והכל באוירה ביתית, מזינה ומאפשרת, ביחד עם התינוקות.

צרי קשר 052-8011155 - סיגל גולן.

ועוד במרכז:
שני ליבמן - דולה אחרי לידה, מנחת קבוצות לאמהות ותינוקות, מאמנת אישית ואמא לשניים.
תינוק חדש מביא איתו המון עוצמה ואהבה, וגם המון אתגרים חדשים, שאלות והתלבטויות. מה הכי נכון לעשות? וכיצד זה ישפיע על התינוק? ומי יהיה שם לצידי? כדולה לאחר לידה אני מביאה איתי ידע וניסיון בצמתים של התלבטות, אוזן קשובה להורים ולתינוק, ויד חמה, עוזרת ומחבקת. אשמח להיות אתכם בתקופה הזו, ולצעוד איתכם בראשית המסע.
עזרה והדרכה בטיפול בתינוק | הרגלי שינה, בכי, מוצץ וכו' | סיוע לאם במנוחה והתאוששות | תקשורת עם התינוק | שיתוף האב | עיסוי תינוקות | ועוד ועוד
שני ליבמן 052-3721895 lebman@bezeqint.net
פרטי יצירת קשר:

סיגל גולן