חופית מנו דולה

חופית

דולה   הכנה ללידה   תזונה בהריון   
חופית מנו דולה
כתובת: פתח תקווה
דוא"ל: hofitmano  מייל הריון לידה gmail.com
טלפון: 050-8484847 03-6416960
אתר: http://www.hofitdoula.co.il

רוצה לידה בשמחה ?
רוצה לידה שתגלי בה את העוצמה והכוחות הפנימיים שלך ?
רוצה חווית לידה טובה ?
אני תומכת לידה, דולה . מלווה תהליכי היריון , לידה והורות. מתמחה בהכנה רגשית ללידה וליווי תהליכי פחד וטראומה סביב ההיריון והלידה.

אני מזמינה אותך לפגישת הכרות לא מחייבת, בה נמצא את נתיב הלידה שלך!

כל לידה היא חוויה ייחודית. אירוע בלתי נשכח.
גם הלידה שלך יכולה להיות מקור לכוח ועוצמה. מחקרים מראים כי הנוכחות של תמיכה מקצועית בלידה משפרת עמוקות את תהליך הלידה ואת חווית הלידה.
בין אם בלידה טבעית, עם אפידורל או בכל נתיב שתבחרי, אשמח להיות לצידך בדרך שלך, כדי שתרגישי שאת בידיים חמות, בטוחה ועטופה כדי ללדת. ללוות, לתמוך ולחזק, להיות בכל כולי איתך בתהליך שלך.
בכל דרך שתבחרי, כדאי לקחת איתך מי שמאמינה בך ויודעת שאת יכולה ללדת מעצם הווייתך.

אני מלווה לידות בית ובבתי החולים השונים באזור המרכז והשרון: מקפלן ועד לניאדו.


עבורי, לידה יכולה להיות בשמחה, על חיים חדשים, על אהבה שמתגלה. ובעיקר, לידה היא טקס מעבר, שבו נולד תינוק, אך נולדת גם משפחה, ונולדת גם אמא.

טקס כואב, מפחיד לפעמים, שמפגיש אותנו פנים אל פנים עם השדים הכי גדולים שלנו.

וזה קשה. וזה כואב. מאוד! וזה מלחיץ! אבל לידה טומנת בחובה גם הזדמנות.
הזדמנות לגילוי כוחות פנימיים, הזדמנות לצמיחה, הזדמנות ללידה מחדש, הזדמנות ללמוד לסמוך על עצמינו ועל הגוף שלנו.

הכנה ללידה בשילוב הכנה רגשית - נעשה באופן פרטני לכם, כזוג (או רק לך) בהם נעבור על שלבי הלידה, תקבלו כלים להתמודד עם צירים ולקדם את הלידה, פרוצדורות בחדר לידה והזכויות שלכם בבית החולים. כל זאת בשילוב הכנה רגשית ללידה, בה ניגע, במקום בטוח וברכות, בחששות שלכם לקראת הלידה. נפתח בעדינות את הבעיות שאת חווה בהיריון ונתכונן לתהליכים הרגשיים שתעברי בלידה שלך, המעבר לאימהות, השינויים בזוגיות, טראומות עבר ועוד.
יש אפשרות גם לעיבוד חווית לידה

בישול בריאותי ליולדת - אם את בשמירת היריון או אחרי לידה, ואין לך אפשרות לבשל לעצמך ולבני משפחתך, אשמח להגיע אליכם הביתה ולהכין לכם את כל מה שאתם הכי אוהבים לאכול, עם חומרי גלם איכותיים ואוכל טרי, בריא ומזין.

דולה פוסט פארטום - אחרי לידה? זקוקה לתמיכה? זקוקה לעזרה בטיפול בתינוק או בהתמודדות עם אחים והקונסטלציה החדשה? התקשרי ונקבע הדרכה, שיחה נעימה ועזרה בכל מה שאת זקוקה.

לידה יכולה להיות מתנה נפלאה לעצמך! תמיד יש לנו מתנות לקבל מהמסע המופלא הזה במעבר המשמעותי כל כך להורות, אם רק נפתח את הלב.

אז צרי קשר וביחד נעבור את הלידה בידיים חמות.
פרטי יצירת קשר:

חופית