לימור גל

לימור גל
לימור גל, בת 36 מרחובות- מאמנת אישית, משפחתית ומאמנת קבוצות.

בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני בהתנהגות ארגונית.
ההריון הראשון והלידה של אסף היו צומת מאוד משמעותי בדרך האישית שלי. מצאתי את עצמי מתלבטת בשאלות מהותיות: מי אני? לאן לנתב את הקריירה שלי? איזו אמא ואדם אני אהיה כשהוא יגיע? מהם סדרי העדיפויות שלי? מהן הבחירות שלי?
באותם ימים עמדתי לפסוע לתוך מלכודת דבש בדמות משרה נוחה במחלקת משאבי אנוש בנקאית. שעות נוחות, סביבת עבודה תומכת ומאפשרת גידול ילדים. היה בי חוסר שקט שנבע מחיפוש אחר משמעות. מעין קול קטן ועקשן שלא הניח לי ואמר שלילד הזה שעומד להיכנס לתוך חיינו מגיעה אמא מאושרת, מסופקת וצומחת ולא אמא שחוקה ואפרורית שמוותרת על עצמה.
בפעם הראשונה בחיי העזתי לעצור את המירוץ שלי ולשאול את עצמי מהם החלומות והשאיפות שלי עצמתי עיניים והרשיתי לעצמי להפליג, ופתאום זה היה כל כך פשוט. הבנתי שאני רוצה לגעת באנשים וללכת איתם דרך, אני הרי יודעת שיש לי כל כך הרבה לתת לעולם ושבכל פעם שאני מצליחה להחזיר למישהו את הברק לעיניים ולגרום לו להאמין שאפשר גם אחרת, קורה קסם מהסוג שממלא את שנינו ונותן גם לי וגם למי שמולי סיבה טובה לקום בבוקר. ראיתי סביבי כל כך הרבה אנשים עצובים וציניים שמוותרים על הדברים הכי חשובים בחיים ובחרתי להיות שם כשמישהו רוצה לקום ולשנות ולעזור לתהליך המדהים הזה לקרות .
יחד עם הלידה של אסף, נולדה לימור המאמנת. למדתי להקשיב, לאחרים אך בעיקר לעצמי. צמחתי והתבגרתי כאדם. אני הולכת בדרך שלי, נהנית ממנה, לומדת, לא תמיד יודעת לאן היא תוביל ואני בטוחה שכל יום בדרך הזו הופך אותי לאדם שלם ומאושר יותר. למדתי להעיז, לשחרר שליטה, להתמודד עם פחדים שמנעו ממני לממש את עצמי. וזה הבסיס להיותי האמא והאישה שאני בוחרת להיות.
כתובת
הכתבות של לימור גל:
12/10/2009 10:50
הריון ולידה כמנוף לצמיחה אישית ומימוש עצמי אם תשאלו קבוצת רווקות בשנות העשרים לחייהן מה הן חושבות על הכותרת, הן עשויות להרים גבה. ישנה דעה רווחת כי הריון ולידה מהווים מעצור בדרכן של נשים להתפתחות אישית ומקצועית. אני רוצה להציע הסתכלות קצת אחרת. תקופת ההריון, היא תקופה שבה ... [לכתבה המלאה]