ביורוקרטיה אין סופית לביצוע PGD

רננה לב-אחרק
שלום, אני רננה, אני בת 34, נשואה ואמא לשתי בנות. כשהתחתנתי בגיל 24 לא ידעתי שהדרך לאמהות תהיה כל כך ארוכה ומייגעת. את בתי הראשונה זכיתי לחבוק 7 שנים לאחר שיצאתי למסע. זה היה מסע קשה, ארוך, רצוף תלאות, אכזבות וקשיים... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: תמיכה בטיפולי פוריות

1. ביורוקרטיה אין סופית לביצוע PGD
26/02/2013 17:42
שלום. בן זוגי סובל ממחלה גנטית דומיננטית (50% שהילד יחלה) ועומדות בפנינו רק שתי אפשרויות לוודא שהילד לא יהיה חולה - סיסי שיליה ו PGD. שתי האפשרויות היו בעייתיות מאד מבחינתי כי סיסי שיליה דורש ממני להפיל אם העובר חולה ואני לא בטוחה שאני מסוגלת וPGD מצריך מצריך טיפולים הורמונליים ואני מאד רגישה להתערבויות הורמונליות. אחרי הרבה ייעוצים והתלבטויות החלטנו ללכת על PGD (לא בלב שלם) ועכשיו הבירוקרטיה מוצצת מאיתנו ובעיקר ממני את החשק להמשיך בתהליך. רק בשערי צדק יודעים לבצע PGD למחלה של בן הזוג שלי ואנו שייכים למחוז אחר בארץ. עכשיו אנחנו צריכים אישור של הקופה לבצע את הפרוצדורה במחוז אחר - בשערי צדק. הבעיה - כל רופא\מזכירה שדיברתי איתם נתנו לי הנחיות אחרות ואין לי מושג מי צריך למלא את הטפסים ולמי צריך להעביר אותם. אני גם לא בטוחה שהטפסים שקיבלתי מתאימים. כמובן מיותר לציין שכל רופא שמגיעים אליו (כדי למלא את הטפסים) זה תור של כמה חודשים ובקצב הזה אביא ילד בגיל 40 (אני בת 31) אם לא אתייאש קודם - מה לעשות???!!!
מאת: אורח/ת
הוספת תגובה:
שם: אורח/ת התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד