הבת שלי פתאום הפסיקה למלמל הברות

שמי קרן נגר. אני מאבחנת ומטפלת מוסמכת בלקויות למידה, התפתחות ותפקוד בשיטת ורדי. מתמחה בליווי שלבי ההתפתחות ועיכוב התפתחותי בתינוקות ובקשיי תפקוד של ילדים ונוער. אני מטפלת בתינוקות, ילדים ונוער, הן בחינוך הרגיל והן בחינ... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: התפתחות תינוקות

1. הבת שלי פתאום הפסיקה למלמל הברות
10/03/2011 8:24
שלום,
ביתי נולדה בקיסרי - היום היא בת 5 חודשים לפני כחודש היא הייתה ממלמלת בלי סוף הברות אפילו קראה לי א-מה...היום היא מאוד עירנית וחייכנית אפילו צוחקת בקול - אבל המילמולים שלה פסקו - יש לציין שלאחרונה היא התחילה לזחול אחורה ומידי פעם להתהפך - היא לא אוהבת להיות על הבטן - אני שרה מדקלמת קוראת לה סיפורים- בקיצור כל היום אני מדברת איתה :-) - השמיעה שלה טובה היא מגיבה טוב - רק הפסיקה לומר את ההברות המתוקות שאמרה קודם - יש סיבה ?! האם אני צריכה לדאוג ? (אולי אם היא לא הייתה ממלמלת מלכתחילה אולי לא הייתי דואגת או שמה לב לזה) - תודה מראש ויום נעים יפעת
מאת: אורח/ת
2. למידה של דברים חדשים
11/03/2011 9:23
בוקר טוב יפעת,
לעיתים תינוקות זונחים פעולות מסויימות ועוברים לאחרות וזה בסדר גמור.
כל עוד את רואה אותה מתקדמת ולומדת דברים חדשים
כל עוד היא בריאה עירנית חייכנית ויוצרת איתכם קשר זה בסדר.
בדרך כלל הפעולות האלה תחזורנה בהמשך.
טיפ קטן שאת יכולה לנסות - במקרים רבים אני מוצאת שמלמולים ובכלל הוצאת הבהרות מתקשרים לחיזוק חגורת הכתפיים, אני מבינה שהיא לא אוהבת על הבטן אבל את יכולה לשים אותה על רגלייך כשבטנה עלייך (פחות יפריע לה מאשר על מזרן) ותוך כדי משחק לחזק לה את חגורת הכתפיים בכך שתשימי לה איזה משחק או חפץ שיעניין אותה קדימה, כדי שהיא תושיט את ידיה לאותו חפץ. אותו דבר על כדור פיזיו (לשים אותה על הבטן ולקרב אותה עם הכדור אל החפף כדי שתושיט את ידיה)
בהצלחה רבה
סופ"ש נפלא
קרן
בברכה,
מאבחנת ומטפלת מוסמכת בשיטת ורדי
אתר: http://www.kerennagar.co.il
נייד: 052-4020088
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה: