דחיית שמירת הריון

עו"ד ליאת שטיין
ד"ר ליאת שטיין, עו"ד ממייסדי המשרד. דוקטור למשפטים, בעלת תואר שני במשפטים (מאסטר) מאוניברסיטת בר אילן ותואר ראשון במשפטים בהצטיינות (עו"ד משנת 2006). עו”ד ליאת שטיין מעניקה יעוץ משפטי ועוסקת בכל התחום האזרחי מסחרי, מ... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: זכויות נשים בהריון

1. דחיית שמירת הריון
29/04/2018 19:37
שלום רב.
אני בשבוע 34 להריוני, הגשתי שמירת הריון עקב סימפיוליזיס מאד קשה ודימום עקב חשד להיפרדות שליה.
2 הריונות קודמים אישרו לי שמירה רק בגלל הסימפילויזיס, וכעת דחו לי אותה למרות שהייתי מאושפזת במחלקה להריון בסיכון בגלל דימום.והרופא של המחלקה רשם בהערות מומלץ שמירת הריון.
בכול זאת הבקשה נידחתה.
מה עושים הלאה?
אני כבר כחודש וחצי בבית והלידה בעוד כחודש בעז"ה.
ממש מפוחדת, לא יודעת איך לספר לבעלי שדחו את התביעה..
האם מערערים לביטוח לאומי?
ואם כן מה לעשות?
תמונה מצורפת
דחיית שמירת הריון
מאת: אורח/ת
2. ערעור על דחיית תביעה לשמירת הריון
14/05/2018 6:29
שלום לך,
עקרונית מדובר בהחלטה רפואית.
אם לשיטתך ולפי המסמכים הרפואיים שבידך יש הצדקה רפואית לשמירת הריון, הרי שבהחלט ביכולתך להגיש ערעור על החלטת המוסד לביטוח לאומי אשר דחתה לך את התביעה.
תמונה מצורפת
ערעור על דחיית תביעה לשמירת הריון
אשמח לסייע בפרטים נוספים,

בברכה,
ד"ר ליאת שטיין, עו"ד בתחום דיני העבודה, בדגש על נשים בהריון, בטיפולים ולאחר לידה, והליכים במשרד התמ"ת.
המשרד ממוקם במגדלי עזריאלי תל אביב, המגדל העגול, קומה 35.
03-6551010
https://shtein-law.co.il
3. שבוע 19
10/07/2018 10:50
שלום אני רוצה להתייעץ
אני שבוע 19
עובדת בתל אביב במקום העבודה כבר 3 שנים
התחתנתי ועברתי לבאר שבע
בתכנון היה לעבור תפקיד בעבודה לבאר שבע רק אחרי החופשת לידה אך בעקבות הנסיעות הכובד העייפות ועוד לשבת במשרד 8 וחצי שעות והגב כואב לצערי לא באלי להמשיך חוץ מזה הנסיעות גם מסוכנות אני נוהגת והערנות שלי לא גבוהה בתקופה הזו ... העברתי מכתב בעבודה עם בקשה לעבור תפקיד לבאר שבע בטענה שהנסיעות עולות על 60 קמ(100 וקצת קמ למעשה) ואין מתקדם בנושא כי אין שם תקן לקבל עובדת ובטח שלא בהריון ...
אני ממש לא יודעת כבר מה לעשות
אני בהריון לא איזה חולה ולא באלי להיות בתקופה כזו ככה ולהרגיש מסכנה וחסרת אונים .
אני ממש רוצה להוציא שמירת הריון אין לי כוח סבל לנסיעות האלה לעבודה ואז שוב חזרה נסיעה..
הפנו אותי לרופא תעסוקתי הוא לא מעוניין בכלל לקבל אותי כי מרחק נסיעות בכלל לא מעניין אותו ...
מבקשת עזרה דחופה ממי שמבינה בנושא טוב יותר ממני
חשוב לציין שזה הריון ראשון שלי אגב.
מאת: אורח/ת
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB