פיטורים בגלל היריון

עו"ד ליאת שטיין
ד"ר ליאת שטיין, עו"ד ממייסדי המשרד. דוקטור למשפטים, בעלת תואר שני במשפטים (מאסטר) מאוניברסיטת בר אילן ותואר ראשון במשפטים בהצטיינות (עו"ד משנת 2006). עו”ד ליאת שטיין מעניקה יעוץ משפטי ועוסקת בכל התחום האזרחי מסחרי, מ... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: זכויות נשים בהריון

1. פיטורים בגלל היריון
05/09/2018 14:16
שלום רב ,
ב9.5 התחלתי לעבוד דרך כוח אדם גולדמן בפרוייקט של חצי שנה זה מה שהובטח לי מהתחלה ע"י 2 נציגות של כוח אדם .
יומים לפני הם שלחו לי חוזה שהוא רק לשלושה חודשים ולא חצי שנה .התקשרתי שוב לודא איתה והיא אמרה לי אל תדאגי זה חוזה שקק"ל עושים לכל עובדים ואז מאריכים אוטומטי.
לאחר שהתחלתי לעבוד גיליתי אחרי שבועיים שאני בהיריון .ושנכנסתי לשבוע 14 (חודש שלישי)ככה החלטתי לספר למנהלת שלי בקק"ל וגם לכוח אדם גולדמן כדי לקבל את השעות היריון שמגיעות לי .
סיפרתי להן 8.7 וב30.7 קיבלתי הודעה במייל עבודה שהחוזה שלי אורך רק עד 21.8 ואני לא ממשיכה לעבוד יותר .
מאז כבר נכנסתי לחודש חמישי ואני הולכת להרבה הראיונות עבודה אבל מיד אחכ מודיעים לי שלא התקבלתי ויש יותר ישרים שאומרים שבגלל היריון עדיף לנו לא לקבל אותך.
ממש מבאס לשמוע !וגם מבינה מצד אחר את מעסיקים.
גם אחרי בירורים עם כוח אדם למה מפטרים אותי היא המציאה לי כל מני תירוצים וגם לא הנציגה דיברה איתי אלא מנהלת של כוח אדם כנראה נציגה פחדה מתגובה שלי.
דבר שני יש לי מכתב המלצה ממנהלת שלי שממש היתה מרוצה ממני ולא הבנתי למה פיטרו אותי.

השאלה שלי האם יש לי זיכוי לתבוע את קק"ל או כוח אדם ?מה זכויות שלי כרגע שאף אחד לא רוצה להעסיק אותי .
אני בהיריון ראשון שלי אחרי תקופה ארוכה שניסינו להכנס להיריון וגם אני מפרנסת היחדיה כרגע מאז שנתיים .
בעלי לא עובד מתאונה שקרתה לנו שבועיים לפני חתונה .
מאת: אורח/ת
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד