פיטורין לאחר לידה וחזרת המעסיק מהפיטורין

עו"ד ליאת שטיין
ד"ר ליאת שטיין, עו"ד ממייסדי המשרד. דוקטור למשפטים, בעלת תואר שני במשפטים (מאסטר) מאוניברסיטת בר אילן ותואר ראשון במשפטים בהצטיינות (עו"ד משנת 2006). עו”ד ליאת שטיין מעניקה יעוץ משפטי ועוסקת בכל התחום האזרחי מסחרי, מ... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: זכויות נשים בהריון

1. פיטורין לאחר לידה וחזרת המעסיק מהפיטורין
25/08/2019 23:06
שלום , קוראים לי בתיה , אני עבדתי במשך שנה בגן ילדים , כאשר במהלך השנה נכנסתי להריון וילדתי ולאחר חופשת הלידה המנהלת התחמקה ממני ולא ענתה לי לטלפון , כל זה היה שבועיים לפני חופשת הקיץ , ואז פגשתי אותה יום אחד ברחוב והיא אמרה לי שנמאס לה מההריונות והשמירות שעובדות לוקחות ושהיא מצאה משהי אחרת , לאחר מכן דיברתי איתה ועם בעלה דרך המייל והם כתבו לי במפורש שאני יכולה לחפש מקום אחר , אלא שלאחר שאיימתי עליהם שאני אתבע אותם על פיטורין לאחר חופשת לידה הם התייעצו עם עו"ד שאמר להם לכתוב לי שהם כרגע ביררו את החוק והתברר להם שעליהם להחזיר אותי ומשכך הם רוצים לחתום איתי על החוזה עבודה ולהחזיר אותי לעבודה אלא שאני לא מעוניינת לחזור שוב לעבוד שם אחרי כל ההכפשות שעברתי מצידם ובפרט שאני יודעת שהם עושים הכל כדי להיפטר מהפיצויים שעליהם לשלם לי ואחר כך בכוונתם לפטר אותי כמו שהם רצו לעשות מלכתחילה . ושאלתי היא האם הם יכולים לחזור בהם מהפיטורין שהם כתבו לי במייל , כי היות והפיטורין היו בשבילי הפתעה גמורה שהם לא דיברו איתי על כלום וגם הייתי ללא משכורת חודשיים ואין צריך לומר שלא נערך לי שום שימוע , הייתי צריכה לחפש עבודה באופן מיידי ואף מצאתי עבודה מהבית שתקל עליי גם לטפל בתינוקת שהיא כרגע בת חצי שנה ?
מאת: אורח/ת
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד