צריכה עזרה! לא יודעת מה לעשות...

עו"ד ליאת שטיין
ד"ר ליאת שטיין, עו"ד ממייסדי המשרד. דוקטור למשפטים, בעלת תואר שני במשפטים (מאסטר) מאוניברסיטת בר אילן ותואר ראשון במשפטים בהצטיינות (עו"ד משנת 2006). עו”ד ליאת שטיין מעניקה יעוץ משפטי ועוסקת בכל התחום האזרחי מסחרי, מ... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: זכויות נשים בהריון

1. צריכה עזרה! לא יודעת מה לעשות...
29/03/2011 9:56
אני אם חד-הורית בת 25, ביתי בת 5 ואני חיה אצל הוריי. אין לי עבודה כבר למעלה מחודשיים ומצבי הכלכלי בכי רע..
אני וחבר שלי יוצאים כבר 10 חודשים וגם מצבו הכלכלי לאחרונה לא מזהיר.
גיליתי שאני בהריון ואחרי הרבה הרבה התלבטויות הוחלט לעשות הפלה, כי אין לי הרבה ברירות כרגע. כל הנסיונות לחסוך להפלה עלו בתוהו, ההורים שלי לא יודעים ולכן הם לא יכולים לעזור. ובינתיים כשאני מנסה לאגור כסף בנקיון בתים וכדו' הזמן עובר לו וחולף והגעתי כבר לשבוע 15. המצפון כבר מקשה, הזמן הולך ונגמר ואני אובדת עצות.
רציתי לדעת כמה דברים:
-האם יש איזשהו גוף שעוזר במימון ההפלה או משהו בסגנון...?
-במידה וכבר לא תהיה ברירה, מה הן הזכויות שלי? כי להביא את הילד הזה בבית הוריי יהיה בלתי אפשרי וקשה לי לסמוך עליו שיתמוך בי כלכלית או בילד לאחר הלידה. מעבר לקצבאות של ביטוח לאומי, מה עם דיור? האם מגיע לי לשכור דירה מעמיגור...? או שמדובר רק בסיוע בשכ"ד?
לא האמנתי שאני אמצא את עצמי במצב הזה, מודה שהתנהלותי היא חסרת אחריות, אבל אני באמת כבר מתמוטטת נפשית, לאף אחד בסביבה שלי, שיודע מהמצב, אין משהו מועיל לומר, בעיקר הרבה "נו נו נו" ואצבעות מאשימות.
אני כבר שוקלת לנקוט בדרכים יותר קיצוניות, להפיל את התינוק הזה לבד, עם מסרגה או כל דרך שתעבוד, אבל הפוריות שלי עוד חשובה לי, אז אני משאירה את האופציות האלה לסוף..
אשמח לקבל עצה טובה, ולא עוד "נו נו נו" ..
מאת: אורח/ת
2. פורום לא מתאים
04/04/2011 12:56
שלום לך,
אכן מדובר במצב לא פשוט, אולם אין זה הפורום המתאים לשאלותייך.
אני מציעה כי תפני לפורומים של עזרה נפשית או פורומים רלוונטיים להפלות וכדומה.
הרבה הצלחה.
אשמח לסייע בפרטים נוספים,

בברכה,
ד"ר ליאת שטיין, עו"ד בתחום דיני העבודה, בדגש על נשים בהריון, בטיפולים ולאחר לידה, והליכים במשרד התמ"ת.
המשרד ממוקם במגדלי עזריאלי תל אביב, המגדל העגול, קומה 35.
03-6551010
https://shtein-law.co.il
הוספת תגובה:
שם: אורח/ת התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד