ימי מחלה/ שמירת הריון

עו"ד ליאת שטיין
ד"ר ליאת שטיין, עו"ד ממייסדי המשרד. דוקטור למשפטים, בעלת תואר שני במשפטים (מאסטר) מאוניברסיטת בר אילן ותואר ראשון במשפטים בהצטיינות (עו"ד משנת 2006). עו”ד ליאת שטיין מעניקה יעוץ משפטי ועוסקת בכל התחום האזרחי מסחרי, מ... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: זכויות נשים בהריון

1. ימי מחלה/ שמירת הריון
05/12/2011 8:48
שלום רב, אני בהריון בשבוע ה25 ומרגישה מאוד לא טוב. בחילות בחי סוף הרגשת עילפון במשך כמעט כל היום כאבי בטן ועוד... הרופא שלי נתן לי כבר 24ימי מחלה אבל מאחר שעברתי הפריות כדי להכנס להריון אין לי ימי מחלה. השאלות שלי הן1. האם יש אפשרות לדרוש את הימים האלה מביטוח לאומי. 2. הרופא שלי אומר שמגיע לי שמירת הריון רק שברוב חוצפתו הוא אומר שמאחר וכבר הסתבך בעבר בנושא הזה הוא יותר לא נותן לאף אחת שמירת הריון- יש משהו שניתן לעשות בנושא?. מאוד חשובה לי התשובה כי באמת שמצבי הכלכלי לא מאפשר לי לא לקבל משכורת ומצד שני אני באמת לא מסוגלת לעבוד.
מאת: אורח/ת
2. שמירת הריון
05/12/2011 14:37
שלום לך,
היות ומיצית את מלוא ימי המחלה, הרי שהפתרון הוא אכן שמירת הריון, ככל שיש לכך הצדקה רפואית.

לאור דברי הרופא, ובאם אכן יש הצדקה רפואית אך הוא נמנע מלאשר זאת מטעמים לא רלוונטיים, הרי שייתכן וזה הזמן לעבור רופא...
פני לרופא נשים אחר.
תמונה מצורפת
שמירת הריון
אשמח לסייע בפרטים נוספים,

בברכה,
ד"ר ליאת שטיין, עו"ד בתחום דיני העבודה, בדגש על נשים בהריון, בטיפולים ולאחר לידה, והליכים במשרד התמ"ת.
המשרד ממוקם במגדלי עזריאלי תל אביב, המגדל העגול, קומה 35.
03-6551010
https://shtein-law.co.il
3. שמירת הריון
05/12/2011 21:26
מאוד מודה לך על התשובה המהירה. נאמר לי שלאחר 30 ימי מחלה זה הופך באופן אוטומט לשמירה זה נכון?
מאת: אורח/ת
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד