פיצווי פיטורים עובדת קבלן לאחר לידה

עו"ד ליאת שטיין
ד"ר ליאת שטיין, עו"ד ממייסדי המשרד. דוקטור למשפטים, בעלת תואר שני במשפטים (מאסטר) מאוניברסיטת בר אילן ותואר ראשון במשפטים בהצטיינות (עו"ד משנת 2006). עו”ד ליאת שטיין מעניקה יעוץ משפטי ועוסקת בכל התחום האזרחי מסחרי, מ... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: זכויות נשים בהריון

1. פיצווי פיטורים עובדת קבלן לאחר לידה
12/03/2012 12:18
אני עובדת קבלן עבדתי שנה שנה ושלושה חודשים מתוכה שבעה חודשים היתי בשמירת הריון (עבדתי יותר מחצי שנה ונכנסתי להריון) ועכשיו אני אחרי חופשת הלידה. התפטרתי לצורך טיפול בילדה ביקשתי טפסי סיום העסקה פיצויי פיטורים ותנאים סוציאלים מחברת כח האדם והם לא נענו לי ואמרו לי שהשמירת הריון היתה סתם הפסקת עבודה, כשהבהרתי להם שאני יודעת מהם זכויותי הם אמרו לי (בשיחת טלפון ולא במייל)שהחברה בה עבדתי (הלקוח שלהם) היא זאת הצריכה לשלם לי פיצויים ולא הם לפי חוק טרכטנברג החדש ושהם מנסים ליצור עם הלקוח שלהם קשר והוא לא עונה להם. ושעלי לאיים עליהם בעצמי בתביעה.
אני מרגישה שמנסים לסבן אותי שוב. מה אני אמורה לעשות?
מאת: אורח/ת
2. זכויות עובדת קבלן
15/03/2012 18:26
שלום לך,
הגוף ששילם לך את השכר הוא באופן עקרוני חב את מיצוי זכויותייך.
יחד עם זאת, לאור העובדה שאת עובדת קבלן, ייתכן ונקלטת במקום העבודה בו הוצבת - זאת ניתן לבחון רק במסגרת פגישה מסודרת.
מכל מקום, הכי נכון יהיה לשלוח לשני הגורמים גם יחד מכתב אחד באשר לזכויותייך, ושהם יישברו את הראש בינם לבין עצמם מי משלם.
תמונה מצורפת
זכויות עובדת קבלן
אשמח לסייע בפרטים נוספים,

בברכה,
ד"ר ליאת שטיין, עו"ד בתחום דיני העבודה, בדגש על נשים בהריון, בטיפולים ולאחר לידה, והליכים במשרד התמ"ת.
המשרד ממוקם במגדלי עזריאלי תל אביב, המגדל העגול, קומה 35.
03-6551010
https://shtein-law.co.il
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד