פיטור בהריון

עו"ד ליאת שטיין
ד"ר ליאת שטיין, עו"ד ממייסדי המשרד. דוקטור למשפטים, בעלת תואר שני במשפטים (מאסטר) מאוניברסיטת בר אילן ותואר ראשון במשפטים בהצטיינות (עו"ד משנת 2006). עו”ד ליאת שטיין מעניקה יעוץ משפטי ועוסקת בכל התחום האזרחי מסחרי, מ... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: זכויות נשים בהריון

1. פיטור בהריון
20/03/2012 2:56
שלום רב. אני מאוד מפחדת מאיומי הבוס שלי אז ניסיתי לדעת האם מותר לו לפטר אותי. אני בהריון חודש חמישי ויש לי בעיה של סחרחורות ועילפון. יש לי אישור שהרופא ממליץ לעבוד רק 4 שעות ביממה אך המעסיק אמר לי שאם אני מתכוונת לעבוד 4 שעות שלא אבוא לעבודה. אני קופאית בשופרסל ויש המון לחץ לקראת חג הפסח. אני לא עומדת בלחץ הזה כבר התעלפתי ואני פוחדת. אפשר בבקשה ייעוץ? אני מתה מפחד שיפטר אותי כי אני חייבת קצת כסף בכל חודש ויהיה לי צער גדול אם יפטר אותי. מצד שני הגוף שלי לא יכול לעבוד יותר משעות ספורות.
מאת: אורח/ת
2. פיטורים בהריון
20/03/2012 17:27
שלום לך,
ככל שבידך אישור רפואי על הגבלת שעות, הרי שהמעסיק חייב לכבד אותו, ולהפחית לך את השעות בהתאם.
על המעסיק חל איסור לפטר אותך ללא היתר מהממונה על חוק עבודת נשים, ולכן אין לך סיבה לפחד. עמדי על זכויותייך.
תמונה מצורפת
פיטורים בהריון
אשמח לסייע בפרטים נוספים,

בברכה,
ד"ר ליאת שטיין, עו"ד בתחום דיני העבודה, בדגש על נשים בהריון, בטיפולים ולאחר לידה, והליכים במשרד התמ"ת.
המשרד ממוקם במגדלי עזריאלי תל אביב, המגדל העגול, קומה 35.
03-6551010
https://shtein-law.co.il
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד