מעסיק טורדני

עו"ד ליאת שטיין
ד"ר ליאת שטיין, עו"ד ממייסדי המשרד. דוקטור למשפטים, בעלת תואר שני במשפטים (מאסטר) מאוניברסיטת בר אילן ותואר ראשון במשפטים בהצטיינות (עו"ד משנת 2006). עו”ד ליאת שטיין מעניקה יעוץ משפטי ועוסקת בכל התחום האזרחי מסחרי, מ... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: זכויות נשים בהריון

1. מעסיק טורדני
07/06/2012 23:29
ליאת שלום לך
לאחר שקיבל מעסיקי סירוב מהתמת לפטרני בתום חופשת לידתי הוא ממשיך לשלוח אלי מכתבים דרך עורך דינו ומאיים שיראה בי כעובדת שהתפטרה אם לא אקבל את מרותה של מנהלת חדשה שאינני מסתדרת איתה בלשון המעטה.
אני ממשיכה לעבוד כרגיל כמו שעבדתי לפני שיצאתי לחופשת לידה.
מה דעתך?
אני כמובן שוקלת ברצינות לתבוע אותו בבית הדין לעינייני עבודה לאחר שינותקו ביננו יחסי עובד מעביד על לשון הרע, הרעת תנאים, עוגמת נפש ופגיעה בשמי הטוב.
מאת: אורח/ת
2. התנכלות מעסיק
08/06/2012 10:13
שלום לך,
חבל לסבול בשקט ולתת למצב להחמיר.
להערכתי נכון יהיה לפעול מולו כבר עכשיו במכתבים מתאימים אשר יתריעו על התנהלותו, גם בשביל השקט הנפשי שלך וגם לצורך תיעוד והכשרת הקרקע להמשך.
תמונה מצורפת
התנכלות מעסיק
אשמח לסייע בפרטים נוספים,

בברכה,
ד"ר ליאת שטיין, עו"ד בתחום דיני העבודה, בדגש על נשים בהריון, בטיפולים ולאחר לידה, והליכים במשרד התמ"ת.
המשרד ממוקם במגדלי עזריאלי תל אביב, המגדל העגול, קומה 35.
03-6551010
https://shtein-law.co.il
3. מעסיק טורדני
10/06/2012 22:42
ליאת שלום

קודם כל תודה רבה לך על ההתיחסות המהירה!
היום קיבלתי מכתב נוסף מעורך דינו של המעסיק בו הוא ממשיך לאיים עלי שאפסיק מיד את עבודתי בפועל ואוסר עלי אף להציג עצמי כעובדת החברה.
למרות שהתרעתי בפני מעסיקי שלא אענה לו יותר אלא אם יפנה אלי בעצמו ולא דרך עורך דינו, הוא ממשיך להתעלם ממני ועורך דינו ממשיך במכתבים מאיימים בהם שוב בין השאר קורא לי "עובדת שהתפטרה" למרות שקיבל סירוב מהתמ"ת ואני חזרתי לעובדתי בפועל כפע שהיה טרם יציאתי לחופשת לידה.
הוא מתעלם ממכתבי וממשיך בשלו ואף ממשיך לכתב את משרד התמ"ת ששוב בחן את בקשתו וסירב לה.
הוא לא החזיר לי את הציוד אשר לקח ממני וממשיך להעסיק את 2 מחליפותי וזורע שמועות שיקריות לגבי בשטח עבודתי מיום צאתי לחופשת לידה ועד היום.
מה דעתך?
מאת: אורח/ת
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד