חישוב פיצויים

עו"ד ליאת שטיין
ד"ר ליאת שטיין, עו"ד ממייסדי המשרד. דוקטור למשפטים, בעלת תואר שני במשפטים (מאסטר) מאוניברסיטת בר אילן ותואר ראשון במשפטים בהצטיינות (עו"ד משנת 2006). עו”ד ליאת שטיין מעניקה יעוץ משפטי ועוסקת בכל התחום האזרחי מסחרי, מ... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: זכויות נשים בהריון

1. חישוב פיצויים
03/09/2012 22:37
שלום רב,
אני עובדת באותו מקום כבר למעלה מ-11 שנה (משכורת גלובלית). הודעתי למעסיק כבר לפני חצי שנה שעקב המעבר לחול (בגלל בעלי), עלי להתפטר ואני מוכנה להשאר כמה שצריך כדי למצוא מחליפה ראויה ולעשות חפיפה הולמת. הובטחו לי פיצויים, למרות שזה לא מגיע לפי החוק. אני נשארת עד תחילת נובמבר, כי התבקשתי להישאר עוד קצת (רק עכשיו נמצא מחליף). אני כבר בתחילת חודש חמישי להריון.
במידה ואכן אקבל פיצויים, איך זה יחושב? עלי לציין שאין לי ימי חופש ומורידים לנו יום מלא בערבי חג וגם סוגרים משרד בימי חול המועד, כלומר יורידו לי בספטמבר ובאוקטובר כ-8 ימי חופש, שגם ככה אין לי.
הדבר יפגע במשכורת של שני החודשים האחרונים וכידוע, הפיצויים מחושבים לפי ממוצע המשכורות של 3 חודשים אחרונים.

האם יש משהו שמתחשב בחגים אלו?
בברכה,
מרים
מאת: אורח/ת
2. חישוב פיצויי פיטורים
11/09/2012 18:41
שלום לך,
נקודת המוצא שלך אינה נכונה, וזה דווקא לטובתך...
חישוב הפיצויים לא נעשה לפי שלושה חודשים אחרונים, אלא לפי משכורת אחרונה או לחילופין 12 חודשים אחרונים - תוכלי לראות כאן את דרך החישוב:
http://www.hamishpat.co.il/47055/piturim-3

חשוב להבין שממילא הפחתה בשל ימי חופשה אינה משנה את בסיס השכר באופן עקרוני.
תמונה מצורפת
חישוב פיצויי פיטורים
אשמח לסייע בפרטים נוספים,

בברכה,
ד"ר ליאת שטיין, עו"ד בתחום דיני העבודה, בדגש על נשים בהריון, בטיפולים ולאחר לידה, והליכים במשרד התמ"ת.
המשרד ממוקם במגדלי עזריאלי תל אביב, המגדל העגול, קומה 35.
03-6551010
https://shtein-law.co.il
3. vGwWiskRSf
22/10/2012 4:53
This is way more helpful than anything else I've looekd at.
4. OlrIUFcwNiuz
22/10/2012 18:57
kpo6Vl etlgekclpgaf
5. NpOpkvQaZ
24/10/2012 3:37
Urjpb7 lqulchhvhvob
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *