חישוב פיצויי פיטורין לאחר לידה

עו"ד ליאת שטיין
ד"ר ליאת שטיין, עו"ד ממייסדי המשרד. דוקטור למשפטים, בעלת תואר שני במשפטים (מאסטר) מאוניברסיטת בר אילן ותואר ראשון במשפטים בהצטיינות (עו"ד משנת 2006). עו”ד ליאת שטיין מעניקה יעוץ משפטי ועוסקת בכל התחום האזרחי מסחרי, מ... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: זכויות נשים בהריון

17. פיצויי פיטורין
13/02/2018 10:45
אני עבדתי במשרד רואי חשבון שנתיים כולל זמן חופשת הלידה. הודעתי שאני מתפטרת כי מצאתי מקום שמתאים לי יותר מבחינת השעות וקרוב לבית שלי יותר. האם אהיה זכאית לפיצויים? התקבלתי למקום שיאפשר לי לשהות יותר עם הילדה שלי.
תודה מראש.
מאת: אורח/ת
18. התפטרות לצורך טיפול בילד
22/02/2018 8:37
שלום לך,
עקרונית ככל שההתפטרות היא עקב מעבר למקום המאפשר יותר את הטיפול בילד (שעות קצרות יותר / קרוב יותר הביתה כך שמקצר את זמן הנסיעות באופן משמעותי, וכו), ובתנאי שבמקום עבודתך הקיים לא ניתן היה לעשות התאמות אלה, הרי שעקרונית קמה לך הזכאות לקבלת פיצויי פיטורים.
תמונה מצורפת
התפטרות לצורך טיפול בילד
אשמח לסייע בפרטים נוספים,

בברכה,
ד"ר ליאת שטיין, עו"ד בתחום דיני העבודה, בדגש על נשים בהריון, בטיפולים ולאחר לידה, והליכים במשרד התמ"ת.
המשרד ממוקם במגדלי עזריאלי תל אביב, המגדל העגול, קומה 35.
03-6551010
https://shtein-law.co.il
19. פיצויי עבור אי החזרה עובדת לאחר חופשת לידה
05/03/2018 2:06
שלום
אני עובדת במקום עבודה כשנתיים (עדיין על תקן עובדת זמנית) ,
לפני חודש הייתי אמורה לחזור לעבודה לאחר חופשת לידה לתפקיד חדש שהיה סגור מראש אבל זה לא קרה מכל מיני סיבות לטענתם שקשורות בחוסר התאמה ומאז מעבירים אותי ממחלקה אחת לאחרת ועברתי שוב פעם ראיונות עבודה ומבדקים ולאף אחד אין תשובות בשבילי גם לגורם בכיר במח מש"א עדיין.
20. התפטרות
27/03/2018 11:43
שלום
אני רוצה להתפטר ממקום העבודה שלי.. יצאתי לחופשת לידה וחזרתי אחרי 5 וחצי חודשים עכשיו אני רוצה להתפטר לצורך טיפול בילדה היא בת 8 וחצי חודשים.
עבדתי שנתיים וחצי בעבודה הזו..
האם אני אקבל פיצויים?אם כן איך מקבלים את הפיצויים והאם זה כסף של הפנסיה שהפרשתי כל השנים??
21. התפטרות בזמן חל"ד
16/04/2018 18:16
שלום

אני במהלך חופשת לידה כרגע
ושוקלת להתפטר על מנת לקבל פיצויים על 3 שנים ובהמשך לחתום אבטלה

שתי שאלות...
1- כתוצאה מההיריון והלידה יש לי נסיבות רפואיות מוצדקות שלא לחזור לעבודה כרגע (אישור מרופא כירורג)
האם בהתפטרות שלי אני צריכה לציין זאת לטובת קבלת דמי אבטלה מיידיים? או שעל מנת לקבל פיצויים אני צריכה לציין שההתפטרות היא לצורך טיפול בתינוק בלבד?
2- הברוטו שלי במשך 3 שנים היה 9000 שח בממוצע
ואילו המשכורת האחרונה שהיתה עבור 6 ימי עבודה בלבד עמדה על 2500 כי הלכתי ללדת...
אני מניחה שהפיצויים במקרה זה ישולמו לפי משכורת מלאה ושמובן שה2500 הוא יחסי....?

אשמח לתשובה בהקדם...
תודה!
22. פיצויי פיטורים אחרי לידה
24/04/2018 7:28
שלום לך,
לגבי נסיבות ההתפטרות - יש לשקול זאת לעומק במסגרת ייעוץ, אולם עקרונית ניתן לכתוב את שתי הסיבות.
לגבי חישוב הפיצויים - ככל שהמשכורת קבועה, הם יבוצעו לפי המשכורת הקבועה במכפלת הותק.
תמונה מצורפת
פיצויי פיטורים אחרי לידה
אשמח לסייע בפרטים נוספים,

בברכה,
ד"ר ליאת שטיין, עו"ד בתחום דיני העבודה, בדגש על נשים בהריון, בטיפולים ולאחר לידה, והליכים במשרד התמ"ת.
המשרד ממוקם במגדלי עזריאלי תל אביב, המגדל העגול, קומה 35.
03-6551010
https://shtein-law.co.il
23. מתי צריך להודיע למעסיק על התפטרות
12/11/2019 19:52
אני עובדת במקום עבודה פרטי 12 שנה, כרגע בהריון רביעי אחרי הלידה איני מעוניינת לחזור לעבודה הנוכחית,מתי אני צריכה להודיע למעסיק שלי? והאם אני אקבל את מלא כספי הפיצויים וגם האם אני יכולה לקבל אבטלה ולהחתים?
24. מתי צריך להודיע למעסיק על התפטרות
12/11/2019 19:54
אני עובדת במקום עבודה פרטי 12 שנה, כרגע בהריון רביעי אחרי הלידה איני מעוניינת לחזור לעבודה הנוכחית,מתי אני צריכה להודיע למעסיק שלי? והאם אני אקבל את מלא כספי הפיצויים וגם האם אני יכולה לקבל אבטלה ולהחתים?
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד