דמי לידה

עו"ד ליאת שטיין
ד"ר ליאת שטיין, עו"ד ממייסדי המשרד. דוקטור למשפטים, בעלת תואר שני במשפטים (מאסטר) מאוניברסיטת בר אילן ותואר ראשון במשפטים בהצטיינות (עו"ד משנת 2006). עו”ד ליאת שטיין מעניקה יעוץ משפטי ועוסקת בכל התחום האזרחי מסחרי, מ... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: זכויות נשים בהריון

1. דמי לידה
21/06/2015 9:57
שלום,

האם יש אפשרות להגיש תביעת דמי לידה עם שלושה תלושים מההריון, לאו דווקא האחרונים? (שלושה רצופים, אבל חודש מוקדם יותר מתאריך עזיבת העבודה, ז"א אפריל, מאי יוני, ולא מאי, יוני ויולי)
או שאולי יש אפשרות פשוט להגיש את הבקשה קצת לפני תאריך הלידה וכך להשתמש בשלושת התלושים האחרונים שלפני הגשת הבקשה?

תודה רבה!
מאת: אורח/ת
2. דמי לידה
21/06/2015 10:57
שלום לך,
לא ניתן להגיש תלושים מוקדמים יותר משלושת החודשים המלאים האחרונים שקדמו ללידה.
מה שכן ניתן, זה לצאת לחופשת לידה מוקדמת, עד כ 7 שבועות לפני מועד הלידה המשוער, ואז יש לך שליטה על המועדים.
תמונה מצורפת
דמי לידה
אשמח לסייע בפרטים נוספים,

בברכה,
ד"ר ליאת שטיין, עו"ד בתחום דיני העבודה, בדגש על נשים בהריון, בטיפולים ולאחר לידה, והליכים במשרד התמ"ת.
המשרד ממוקם במגדלי עזריאלי תל אביב, המגדל העגול, קומה 35.
03-6551010
https://shtein-law.co.il
3. דמי עבודה
25/06/2015 10:44
היי מה שלומך? סיימתי תואר שני בדצמבר 2014 ובמהלכו קיבלתי מלגת מחיה עד חודש אוקטובר ולכן לא עבדתי. בנובמבר ודצמבר עבדתי ועזבתי את העבודה. בפברואר עד אפריל התחלתי לעבוד במקום אחר ובמאי ילדתי ואני עם הבייבי שלי בבית. האם יש אפשרות לקבל תשלום על בחופשת לידה באיזשהו אופן? לצערי המצב הכלכלי לא מאפשר לי להשאר בבית עוד עם התינוק.
מאת: אורח/ת
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד