אכילת יתר אצל תינוק בן 5 חודשים

מערכת קרוסלה
פורטל קרוסלה - הריון לידה תינוקות. הפורטל שילווה אתכם מרגע תכנון ההריון, במשך 40 שבועות הריון עד הלידה ולאחריה. ליצירת קשר, http://www.karusela.co.il/contact [לפירוט המלא]

1. אכילת יתר אצל תינוק בן 5 חודשים
17/04/2011 21:08
בני בן 5 חודשים, שוקל כ 7.5 קילו. הוא אינו שמן כרגע... העניין הוא שבחודש האחרון התאבון שלו מתגבר לרמה שנראה לנו כאילו אף פעם לא מספיק לו. הוא אוכל כ 6 פעמים ביום כש בין פעמיים ל3 פעמים מתוכן הוא מקבל בקבוק במשפחתון.כך שיוצא שבין 8 בבוקר ל 4 אחה"צ הוא אוכל שני בקבוקים של 180 מ"ל. אחד עם חלב שאוב ואחד עם מטרנה. בשאר הזמן אני מניקה אותו. אך נראה כאילו אין לו גבולות , כבר היו כמה פעמים שהוא נשאר רעב אחרי ששתה כ 100 מ"ל חלב שאוב ומיד המשיך ואכל 180 מ"ל מטרנה ונראה שהיה ממשיך עוד.. בחודש האחרון התחלנו לשלב מוצקים בתפריט שלו והוא מאוד אוהב את זה. כל כך אוהב שאי אפשר להפסיק אותו. אני לא רוצה להחליף ארוחה במוצקים עד גיל חצי שנה (כפי שמנחה משרד הבריאות) אבל הוא פשוט מתחיל לצרוח בלי הפסקה בקגע שאני לוקחת ממנו את הצלחת. הוא גם צורח כשהוא רואה אותנו אוכלים , ובעלי טוען שהוא צורח כשהוא רואה שפותחים את המקרר.. מה עושים? אי אפשר לשבת איתו ליד שולחן בלי לתת לו לטעום. אחרת הוא צורח... ולסיום... היום הוא אכל בין 8 בבוקר ל 4 אחה"צ, שני בקבוקים של 180 מ"ל , תפוח כמעט שלם ועוד 100 מ"ל של חלב שאוב. וזה, מלבד הנקת הבוקר וההנקות בערב... האם יש סיבה לדאגה??
מאת: אורח/ת
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד