האכלת תאומים

מערכת קרוסלה
פורטל קרוסלה - הריון לידה תינוקות. הפורטל שילווה אתכם מרגע תכנון ההריון, במשך 40 שבועות הריון עד הלידה ולאחריה. ליצירת קשר, http://www.karusela.co.il/contact [לפירוט המלא]

1. האכלת תאומים
24/09/2012 18:40
היי
יש לי תאומים בני 11 חודשים בן ובת.
הילדה, מאז שנולדה בעיתית באוכל בין אם זה מתבטא בהקאות מאז שנולדה הייתי איתה במיון המון פעמים היא פשוט לא אוהבת לאכול כל אוכל ששמים לה בפה היא ישר או מוציאה בהקאה או פשוט שומרת אותו בפה ממש גם אם הוא נוזלי וגם אם הוא מוצק היא פשוט לא תבלע אותו עד שהוא יצא כבר לבד אני כבר מיואשת הייתי בטיפול רפואי באשקלון כי היא הייתה מאושפזת שם עם הקאות ושלשולים, ראו את בעית האכילה שלה וראו שהיא נמצאת בעקומה 3 הזמינו אותי לשם, לאחר האשפוז נתנו לי תפריט מסודר, רק שלא ממש עמדתי בו כי היא לא הייתה מוכנה לאכול שום דבר משם.
הילדה אוכלת טוב רק כשהיא ישנה ואז היא כביכול לא מרגישה ואוכלת "בלי לשים לב". הילדה היום שוקלת 7 קילו והבן 8 וקצת לא רחוק ממנה גם הוא התחיל לעשות בעיות עם האוכל בשביל להאכיל את הילדה אני צריכה לקפוץ לרקוד ולהכריח אותה ממש לאכול האוכל. כבר נהיה שדה קרב לשתיינו כשמגיעה שעת האוכל זה פשוט סיוט עבורי כרגע אני מחכה לבית החולים סורוקה שיקראו לי והתור שם עוד ארוך ובינתיים אני חייבת עזרה!
אגב כרגע מה שהם אוכלים זה סימילאק ב 6 בבוקר פירות 10 בבוקר מרק או כל אוכל אחר ב 13:00 ב 17:30 מעדן עם גבינה ובערב ככה ב 9:30 סימילאק שוב ואז הם הולכים לישון בערך בשעה 01:00 בלילה כי הם לא מוכנים לעלות לישון לפני השעה הזאת
מאת: Shiranww2
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד