חופשת לידה

לימור גל
לימור גל, בת 36 מרחובות- מאמנת אישית, משפחתית ומאמנת קבוצות. בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני בהתנהגות ארגונית. ההריון הראשון והלידה של אסף היו צומת מאוד משמעותי בדרך האישית שלי. מצאתי את עצמי מתלבטת בשאלו... [לפירוט המלא]

1. חופשת לידה
20/10/2009 9:11
הי. יש לי שאלה לגבי חופשת הלידה. לפני שילדתי היתי בטוחה שבחופשת הלידה אתפנה לאצליח לחשוב מה טוב לי מבחינה מקצועית, לאן דרכי , שיקולים בעד ונגד, ובגדול מה לעשות עם עצמי..., בפועל אין לי רגע דל...,כל היום זה סביב הקטנה, אם לא אני גם ככה גמורה מעיפות, אני אמורה לחזור עוד חודש לעבודה ובכלל תכננתי למצוא עבודה אחרת. אבל למי יש זמן..., איך יוצאים מזה? אני מרגישה שהחים מנהלים אותי ולא להפך. אשמח אם תוכלי ליעץ לי איך לבלות את החודש האחרון שלי ביתר יעילות. מודה לך מאוד-יפית
מאת: אורח/ת
2. חופשת לידה
20/10/2009 12:16
שלום יפית,
אכן חופשת לידה היא תקופה עמוסה ואינטנסיבית ואנחנו האימהות לרוב מגחכות על השימוש במושג חופשה לתיאור התקופה הזו, יחד עם זאת הצורך בשינוי הופך חשוב ומשמעותי מבעבר והרצונות שלך עשויים להתבהר. אני מניחה שאת מתחילה להבין או שיש לך כבר רעיון לאן היית רוצה ללכת. זהו שלב חשוב ומשמעותי בדרך. מה שאני ממליצה זה קודם כל להעלות על הכתב את החלום שלך בצורה הכי מפורטת. מניסיוני אחרי שמעיזים לחלום את זה, מתחיל תהליך שמניע את עצמו ובסופו משהו נפלא קורה.
אני מציעה שתגדירי לעצמך שהנושא הזה לא פחות חשוב ותמצאי לו זמן בתוך סדר היום העמוס. לדוגמא, תחליטי שחצי שעה מתוך שנת הצהריים של הקטנה מוקדשת לכך ומשם תתקדמי. אני אשמח אם תוסיפי פרטים, במה את עוסקת ועל מה חשבת לשנות כדי שנוכל להעמיק.
בהצלחה,
אהבה,
לימור גל - מאמנת אישית, משפחתית, מאמנת קבוצות.
"אל תגידו יום יבוא - הביאו את היום"

limor.gal1  מייל הריון לידה gmail.com
טל: 050-2427220
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB