חשש מאימהות

לימור גל
לימור גל, בת 36 מרחובות- מאמנת אישית, משפחתית ומאמנת קבוצות. בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני בהתנהגות ארגונית. ההריון הראשון והלידה של אסף היו צומת מאוד משמעותי בדרך האישית שלי. מצאתי את עצמי מתלבטת בשאלו... [לפירוט המלא]

1. חשש מאימהות
20/10/2009 12:31
לימור שלום,
אני בהריון בשלבים מתקדמים, למעשה יכולה ללדת בכל רגע.
לכן החשש שלי נראה קצת מוזר- הרי אין דרך חזרה, ומה בכלל חשבתי כשתכננתי את ההריון. אמנם ההריון רצוי ומתוכנן, אבל לא הייתי לגמרי שלמה אתו- השעון הביולוגי הוא זה שדחף אותי בכיוון יותר מכל דבר אחר. ועכשיו אני מאוד אוהבת את העוברית שבתוכי, וניהנת מאוד מההריון- אפילו בשלב הכואב בו אני נמצאת, אבל גם מאוד פוחדת מהקשיים שיתלוו ליציאתה לאויר העולם, ומהטרנספורמציה שאעבור כאם. אני פוחדת שאאבד את העצמיות שלי וחלק נכבד מהאישיות שלי, ומהשאיפות שלי בחיים.
תוכלי בבקשה להרגיע אותי?
מאת: אורח/ת
2. חשש מאימהות
20/10/2009 13:37
שלום לך,
קודם כל, בריאות ולידה קלה.
החשש שלך טבעי והגיוני ומלווה כמעט כל אישה בשלב זה או אחר של ההריון. בעיני הוא משקף דווקא את הבשלות שלך לקראת האימהות, את מכירה בכך שצפויים קשיים ויהיו שינויים ומתחילה לנסות לדמיין איך ומה יהיה. לכל אחת מאיתנו יש את הרצונות שלה והגבולות שלה. עצם היותך מודעת ומוכנה לכך שיש חלקים בך שחשוב לך לשמר ולהמשיך לטפח גורמת לי לסמוך עלייך שאכן תעשי זאת. לדעתי כל תינוק הוא גם סוג של מורה דרך עבור הוריו, אז נא להדק חגורות, המסע שלך עומד להתחיל ויהיו בו, בו זמנית, אושר,התרגשות, שמחה, קשיים,טעויות, עייפות וחיפוש עצמי. קחי נשימה עמוקה ותסמכי על עצמך.
בהצלחה
אהבה,
לימור גל - מאמנת אישית, משפחתית, מאמנת קבוצות.
"אל תגידו יום יבוא - הביאו את היום"

limor.gal1  מייל הריון לידה gmail.com
טל: 050-2427220
3. אמהות - לחצות את הגשר
25/10/2009 10:09
זה הדבר הכי מדהים שיכול לקרות. הקושי הוא בהתאם אבל זה קושי מתוק :)
היצורים האלו כל כך מופלאים !! חייך עומדים להשתנות. אבל לטובה !!!
המון בהצלחה
מאת: אורח/ת
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד