סתם רוצה לשמוע עוד סיפורים וחוות דעת..

לימור גל
לימור גל, בת 36 מרחובות- מאמנת אישית, משפחתית ומאמנת קבוצות. בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני בהתנהגות ארגונית. ההריון הראשון והלידה של אסף היו צומת מאוד משמעותי בדרך האישית שלי. מצאתי את עצמי מתלבטת בשאלו... [לפירוט המלא]

1. סתם רוצה לשמוע עוד סיפורים וחוות דעת..
11/02/2012 8:34
טוב אז ככה אני בתחילת ההריון שלי לאחר טיפולי ivf כל מי שעברה את זה יודעת שזה לא תענוג גדול ואיך הכמיהה לילד היא פשוט עצומה שלא ניתן לתאר.. וסוף סוף הגיעה הבשורה שחיכינו לה ככ הרבה שנים ולא היו מאושרים מאיתנו. עד פה הכל בסדר... אבל .... במקום להיות שמחה ומאושרת הפסקתי עם כדורי הריטלין הפסקתי לעשן ובנוסף לזה בעקבות הטיפולים אני עדיין לוקחת הורמונים לתמיכה( שזה לא ממש עוזר להרגעת העצבים שלי...) גיליתי שנהפכתי לאדם עצבני חסר סבלנות כל היום צועקת מתעצבנת מכל שטות אין לי סבלנות לאף אחד( בעלי כבר השלים עם זה....) ואני ממש עושה לעצמי נזק בעבודה1 אני עובדת במסגרת שהיא טיפולית ומאוד דורשת ממך 100%% ואני לא יכולה לתת את זה פשוט לא מסוגלת וזה ממש לא פייר כלפי המטופלים שלי אני ממש לא יודעת מה לעשות כי מצד אחד ההריון הזה ככ חשוב לי ומצד שני לא מגיע לאף אחד לקבל יחס מגעיל אז הפחתתתי קצת את ימי העבוד אבל עדיין יש לי ימי עבודה ואני גם לא יכולה ורוצה לספר עדיין לאף אחד על ההריון כי זאת ממש ההתחלה.....
אני מיואשת... אשמח לתגובות
מאת: אורח/ת
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד