שינוי התהגות - תינוקת בת שנתיים

שמי קרן נגר. אני מאבחנת ומטפלת מוסמכת בלקויות למידה, התפתחות ותפקוד בשיטת ורדי. מתמחה בליווי שלבי ההתפתחות ועיכוב התפתחותי בתינוקות ובקשיי תפקוד של ילדים ונוער. אני מטפלת בתינוקות, ילדים ונוער, הן בחינוך הרגיל והן בחינ... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: התפתחות תינוקות

1. שינוי התהגות - תינוקת בת שנתיים
13/03/2011 8:48
מקווה שהגעתי לפורום נכון..יש לי ילדה בת שנתיים וילדה בת 10 חוד' , לאחרונה אני מבחינה בשינוי התנהגותי אצל בתי "הגדולה" ששמה גאיה. הקנאה במאי הולכת וגוברת ומתלווה אף ב"החטפות" די רציניות ( ברור לי שהעניין טבעי ולגיטמי ) כעת גם אני נכנסתי לתמונה ניסיתי בכל הדרכים האפשריות להסביר לה שלא מרביצים, ושזה לא נעים לא לי ולא למאי , ושאף אחד לא אוהב שמרביצים לו , אח"כ הדפתי אותה מעלי בעדינות כמובן וביקשתי מספיק ודי..עד שבפעם העשירית זה לא עזר ואז התחלתי להכניס את המושג עונש שאני אישית לא אוהבת ולא מאמינה בכך..ביקשתי שלא תצא מהחדר היא בכתה חזרתי לאחר כמה דק' הסברתי לה שוב אמרה שלא תרביץ אבל כמובן זה חזר על עצמו. הגננת בגן אמרה שיש עוד כמה ילדים ושזה הגיל וכ"ו..אבל מאחר וגאיה ילדה שעד כה לא ידעה מה זה ובאמת היתה ילדה מאד עדינה, מקשיבה , באמת מקסימה..קצת מדאיג אותי הנושא שלא יתפתח לעניין רציני..מאחר וישנה בנוסף הקנאה באחותה..ניסיתי גם לומר לה שאני לא חברה שלה ולהתעלם ממנה וללכת לכיוונים אחרים בבית התחנפה אלי ושוב חזרה על כך יום למחרת וכ"ו..כיצד עלי לנהוג? איך למנוע התנהגות זאת כדי שלא תחזור על כך בעתיד ובכלל?

אודה לתשובתכם בהקדם.
מאת: אורח/ת
2. הפניה למדריכת הורים
13/03/2011 17:46
ממליצה להפנות את השאלה למדריכת/מלוות הורים, אשר תדע לענות לך עליה.
בהצלחה רבה
קרן
בברכה,
מאבחנת ומטפלת מוסמכת בשיטת ורדי
אתר: http://www.kerennagar.co.il
נייד: 052-4020088
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.