תינוקת בת חודשיים וחצי שכל הזמן זזה

שמי קרן נגר. אני מאבחנת ומטפלת מוסמכת בלקויות למידה, התפתחות ותפקוד בשיטת ורדי. מתמחה בליווי שלבי ההתפתחות ועיכוב התפתחותי בתינוקות ובקשיי תפקוד של ילדים ונוער. אני מטפלת בתינוקות, ילדים ונוער, הן בחינוך הרגיל והן בחינ... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: התפתחות תינוקות

1. תינוקת בת חודשיים וחצי שכל הזמן זזה
20/05/2012 22:02
שלום
יש לי תינוקת בת חודשיים וחצי שכמעט כל הזמן מזיזה את הרגליים והידיים שלה, במיטה ובכל מקום אחר בו היא נמצאת
בנוסף, כאשר היא עלי- היא כל הזמן מנסה לעמוד או ללכת וכאשר היא בעגלה שוכבת בהטייה-היא מנסה להתרומם ולהתיישב
מה זה אומר?
שכחתי להוסיף שהיא שונאת להיות על הבט יותר אך מרימה את ראשה יפה

אודה לך להתיחסות
מאת: אורח/ת
2. תזוזות מרובות בגיל חודשיים וחצי
21/05/2012 10:02
בוקר טוב,
קשה לענות מבלי לראות אך אני מניחה שבתך עדיין בשלב של להכיר את העולם. ברחם - כל תנועה שהיא עשתה, נבלמה ע"י דפנות הרחם, היה לה גבול וביטחון ומחוץ לרחם אין לה את זה.
את יכולה לעשות לה מגעים עמוקים (עם ידייך) ממש מעין עיסוי כזה כדי לתחום את גבולות גופה, את תראי שזה ירגיע את התזוזות, את יכולה לעטוף אותה בחיתול בד או שמיכה דקה, זה גם מאוד מרגיע.
לגבי זה שהיא מנסה לעמוד ולהתיישב - קשה לי להבין אם זה חלק מהתזוזות שלה ואם זה רצוני או לא. אם זה כחלק מהתזוזות שלה - המגעים שתעשי לה יעזרו גם כאן.
כדי שהיא כן תהיה על הבטן את צריכה לנסות לשחק איתה - לשים על הבטן כשנמאס לה להעביר לגב לדקה- שתיים ושוב לבטן, כמובן לשים משחקים לפניה. אם פחות בא לה על מזרן, את יכולה לשים אותה בטן על בטן עליך.
בהצלחה!
בברכה,
מאבחנת ומטפלת מוסמכת בשיטת ורדי
אתר: http://www.kerennagar.co.il
נייד: 052-4020088
3. תינוקת בת חודשיים וחצי
22/05/2012 22:00
תודה רבה לך על תגובתך המפורטת!
מאת: אורח/ת
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *